Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FB - Cofnięcie publikacji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: FB - Cofnięcie publikacji (/Temat-FB-Cofniecie-publikacji-156314)



FB - Cofnięcie publikacji - Szaman1644 - 16-05-2018 08:59

Dzisiaj dostałem powiadomienie o cofnięcia publikacji mojej strony. Co mogę w tym przypadku zrobić? Czy jest możliwość odzyskania Fanpage?


RE: FB - Cofnięcie publikacji - piotrekprorok - 16-05-2018 10:20

Jak miałeś tam coś niezgodnego z regulaminem fb to raczej nic nie zrobisz Smile Możesz próbować się odwołać ale u mnie nie działało Wink na kilku kontach kilka razy próbowałem się odwołać - kończyło się to banami na 30 dni / dezaktywacją konta / weryfikacjami a fp nadal miały cofniętą publikację.


RE: FB - Cofnięcie publikacji - hosezbsk - 16-05-2018 10:22

Niestety już nic nie zrobisz Sad Miałem sporo takich sytuacji i nigdy nie udało się odwołać.


RE: FB - Cofnięcie publikacji - JOK3R - 16-05-2018 11:32

Wszystko zależy od fejsbuka. Raz udało mi się odzyskać dwa fanpage, ale to jedyna taka sytuacja na jakieś 15 cofnięć publikacji Jerk2


RE: FB - Cofnięcie publikacji - artzarab - 09-06-2018 18:05

Moim zdaniem nic nie wskurasz...skoro skasowali Ci stronę to już pozamiatane. Mnie załatwili już kilka razy. Miałem stronę która miała 2 lata, ponad 40tys lajków, doinwestowana sporą kupą siana...i pupa poszło jak krew w piach!!! Co gorsze...zauważyłem ostatnio że srejbuk w ostatnim miesiącu tak namieszał w algorytmie że jak zaczynam osiągać zasięgi ogólne powyżej 10tys to z automatu dotaję cichego bana na 7 lub 14 dni. Po czasie jak zasięgi spadną prawie do zera srejbuk sciąga bana...zasięgi znów rosną i tak w kółko. Czekam aż następne strony zaraz mi skasują Sad Masakra


RE: FB - Cofnięcie publikacji - kyniu - 17-06-2018 18:53

Czy ten cichy ban polega na obniżeniu zasięgów a także drastycznym spadku aktywności fanów ?

Cytat:Co gorsze...zauważyłem ostatnio że srejbuk w ostatnim miesiącu tak namieszał w algorytmie że jak zaczynam osiągać zasięgi ogólne powyżej 10tys to z automatu dotaję cichego bana na 7 lub 14 dni. Po czasie jak zasięgi spadną prawie do zera srejbuk sciąga bana...zasięgi znów rosną i tak w kółko. Czekam aż następne strony zaraz mi skasują Sad Masakra

a jaka tematyka ? dodajesz tam spam jakiś ?