Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Payoneer/Revolut - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Payoneer/Revolut (/Temat-Payoneer-Revolut-156284)



Payoneer/Revolut - Arakson - 13-05-2018 22:50

Witam,

próbował ktoś moze przelewać USD z karty payoneer na kartę Revolut i udało mu się? jestem ciekaw czy jest taka możliwość i czy są jakieś opłaty.


RE: Payoneer/Revolut - Martinuss - 15-05-2018 19:27

(13-05-2018 22:50)Arakson napisał(a):  Witam,

próbował ktoś moze przelewać USD z karty payoneer na kartę Revolut i udało mu się? jestem ciekaw czy jest taka możliwość i czy są jakieś opłaty.

Nie da się.
Opisz co chcesz dokładnie zrobić a doradzę inna metodę.


RE: Payoneer/Revolut - Arakson - 16-05-2018 08:36

Martinuss. Interesuje mnie jak wypłacić dolary z Payoneer lub Paypal bez przeliczenia na złotówki po ich złodziejskim kursie. Zamówiłem sobie karte Payoneer i czekam teraz aż mi przyjdzie bo niby przy wypłacie z bankomatu mają kurs Mastercard, który jest bliski kursowi rynkowemu.


RE: Payoneer/Revolut - Martinuss - 21-05-2018 22:09

(16-05-2018 08:36)Arakson napisał(a):  Martinuss. Interesuje mnie jak wypłacić dolary z Payoneer lub Paypal bez przeliczenia na złotówki po ich złodziejskim kursie. Zamówiłem sobie karte Payoneer i czekam teraz aż mi przyjdzie bo niby przy wypłacie z bankomatu mają kurs Mastercard, który jest bliski kursowi rynkowemu.

Wiedz tylko że za wymianę $ na PLN pobierana jest prowizja w wysokości 3,5% + 3,15$ wypłata 1 razowa w bankomacie.
Mała rada i uwaga, w ŻADNYM WYPADKU NIE ZGADZAJĄ SIĘ NA KURS WYMIANY W BANKOMACIE. Zawsze wypłacaj i klikaj PLN. Bo bankomat Cię oskubie na dużą prowizję + słaby kurs wymiany.


RE: Payoneer/Revolut - mario7011 - 11-08-2018 15:19

Skorzystaj z kantoru wymiany , zawsze można się dogadać.