Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problemy z instagramem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Instagram (/Forum-Instagram-453)
+--- Wątek: Problemy z instagramem (/Temat-Problemy-z-instagramem-156279)



Problemy z instagramem - Aurok15 - 13-05-2018 14:26

Witajcie.
Mam 2 pytania.
1. Miał ktoś może problem, że instagram nie pozwalał wstawiać opisów do zdjęć, jak tak, to jak to naprawić?
2. Co zrobić by instagram nie uznawał mojego LP, jako szkodliwego?
Dziękuję, za wszelką pomoc.


RE: Problemy z instagramem - Dante_/ - 13-05-2018 16:19

1. Próbujesz wrzucać zdjęcie na telefonie czy przez jakąś aplikację na PC?
2. Czy Ty na pewno korzystasz z Landing Page czy przez LP rozumiesz bezpośrednią stronę oferty? Może po prostu "spaliłeś" domenę i możliwe, że ona jest uznawana za "szkodliwą". Osobiście nigdy nie spotkałem się, żeby IG uznało LP jako "szkodliwy".


RE: Problemy z instagramem - Aurok15 - 13-05-2018 21:27

(13-05-2018 16:19)Dante_/ napisał(a):  1. Próbujesz wrzucać zdjęcie na telefonie czy przez jakąś aplikację na PC?
2. Czy Ty na pewno korzystasz z Landing Page czy przez LP rozumiesz bezpośrednią stronę oferty? Może po prostu "spaliłeś" domenę i możliwe, że ona jest uznawana za "szkodliwą". Osobiście nigdy nie spotkałem się, żeby IG uznało LP jako "szkodliwy".

1. Wrzucam z telefonu wpisuję opis, a IG dodaje bez.

2. Takie coś wyskakuje po kliknięciu w link, który jest w bio. LP zakładałem dzisiaj.

[Obrazek: IMG_20180513_221939.jpg]


RE: Problemy z instagramem - Dante_/ - 13-05-2018 22:06

1. Nie rozumiem co napisałeś.
2. Z tego co kojarzę to bit.ly i goo.gl nie jest dla IG i FB przyjaznym link'iem. Coś mi się wydaje, że przekierowujesz gotowy link z jakiegoś programu partnerskiego na bit.ly, ponieważ jeżeli masz kupioną domenę to nie wiem jaki sens jeszcze robić przekierowanie przez bit.ly, w szczególności, że bit.ly nie maskuje linku.


RE: Problemy z instagramem - Aurok15 - 13-05-2018 23:53

(13-05-2018 22:06)Dante_/ napisał(a):  1. Nie rozumiem co napisałeś.
2. Z tego co kojarzę to bit.ly i goo.gl nie jest dla IG i FB przyjaznym link'iem. Coś mi się wydaje, że przekierowujesz gotowy link z jakiegoś programu partnerskiego na bit.ly, ponieważ jeżeli masz kupioną domenę to nie wiem jaki sens jeszcze robić przekierowanie przez bit.ly, w szczególności, że bit.ly nie maskuje linku.
1. Normalnie wrzucam zdjęcie przez aplikację instagram, przy dodawaniu zdjęcia wpisuje opis,

[Obrazek: Screenshot_2018-05-14-00-45-51-403_com.i...ndroig.png]

A po wrzuceniu, zdjęcie jest, ale bez opisu

[Obrazek: IMG_20180514_004921.jpg]

2. Dziękuję za poradę.


RE: Problemy z instagramem - Ja Łukasz - 14-05-2018 14:12

A próbowałeś wrzucić z pc przez jakiś program? Mi się wygodnie wrzuca przez gramblr, przy okazji na start możesz podbijać trochę lajkami, naturalne nie są, ale na start nie najgorsza opcja.

Tak się jeszcze zastanawiam czy to nie wina np tego, że masz tą"szkodliwa domenę", może Ci przez to ig jakoś tnie opisy czy coś.


RE: Problemy z instagramem - pietras909 - 15-05-2018 12:57

Usuń niebezpieczny link z profilu, a całość powinna ruszyć.