Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak stworzyć na szybko Fake konto na facebook bez konieczności jego weryfikowania? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak stworzyć na szybko Fake konto na facebook bez konieczności jego weryfikowania? (/Temat-Jak-stworzyc-na-szybko-Fake-konto-na-facebook-bez-koniecznosci-jego-weryfikowania-156258)



Jak stworzyć na szybko Fake konto na facebook bez konieczności jego weryfikowania? - BartiHD - 11-05-2018 11:02

Witam

Chciał bym Wam pokazać prosty sposób na stworzenie Fake konta które nie będzie potrzebowało żadnej weryfikacji sms ani żadnej innej.

Konto zakładamy poprzez aplikacje Facebook na telefonie, podczs takiej rejestracji wasze ip nie jest pobierane (prawdopodobnie). W moim przypadku to się sprawdziło ponieważ na komputerze zawsze po rejestracji po kilku minutach wyskakiwała mi weryfikacja a na telefonie nic. Założyłem 5 kont każde kilka minut po sobie i nie miałem żadnej weryfikacji normalnie dodawałem znajomych po jakimś czasie zalogowałem się na komputerze i wszystko było w porządku, używałem skryptów do dodawania znajomych i konta nadal są. Jeśli u Ciebie mój sposób się sprawdził napisz odpowiedź jeśli nie także napisz u mnie się sprawdza więc u waś też powinien. Pozdrawiam
Idea


RE: Jak stworzyć na szybko Fake konto na facebook bez konieczności jego weryfikowania? - KontrolC - 11-05-2018 12:43

Poprawka DUŻA: IP, MIEJSCOWOSC i DATA są pobierane Wink


Jak stworzyć na szybko Fake konto na facebook bez konieczności jego weryfikowania? - maverick - 11-05-2018 13:48

Do tego jeszcze FB pobiera typ systemu operacyjnego oraz przeglądarki na urządzeniu.

Polecam zakładać konta na smartfonie, jednak używając prywatnych proxy, z polskiej lokalizacji. Powiedzmy 1szt proxy zakładamy 3 konta.

*** piszę z fona ;-)


RE: Jak stworzyć na szybko Fake konto na facebook bez konieczności jego weryfikowania? - BartiHD - 13-05-2018 20:35

Zamykam temat ponieważ nie chcę wprowadzać w błąd