Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brak strony w wynikach wyszukiwania - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Brak strony w wynikach wyszukiwania (/Temat-Brak-strony-w-wynikach-wyszukiwania-156257)



Brak strony w wynikach wyszukiwania - Piramida.20dollars - 11-05-2018 08:45

Witam
Mam następujący problem: mam stronę od prawie 2 miesięcy, została zaindeksowana, w google search console jest wszystko okey, po wpisaniu site:xxxxxxxxx pojawiają się wszystkie podstrony, natomiast nie pojawiają się one w ogóle po wpisaniu fraz kluczowych, gdzie nie są to jakieś ogólne frazy. Sprawdzałem serp checkerem i na sucho. Efekt? brak wyników w TOP 100. Czy jest mozliwość, że to praktyczny brak linkowania do strony za to odpowiada?

Pozdrawiam forumowiczów


RE: Brak strony w wynikach wyszukiwania - Czaq - 11-05-2018 09:16

Cześć. Myślę, że tak. Strona jest indeksowana ale jej wyniki są bardzo daleko. Innej opcji nie widzę tym bardziej że w GSC wszystko dodales.


RE: Brak strony w wynikach wyszukiwania - hosezbsk - 11-05-2018 09:25

Może filtra od google dostałeś ?


RE: Brak strony w wynikach wyszukiwania - Piramida.20dollars - 11-05-2018 09:42

@hosezbsk
Wtedy w GSC w "Ręcznych działaniach" byłaby informacja prawda? Tam jest czysto.
Korzystam z pluginu YOAST, okazało się, że site map nie był dodany do GSC i to zrobiłem.

Wiem, że to podstawy podstaw, ale takim razie powiedzcie czy linkować do głównej strony (np. na forach) i to automatycznie przekłada się na pozycję podstron/postów, czy linkować bezpośrednio do danego postu?


RE: Brak strony w wynikach wyszukiwania - precell - 11-05-2018 13:05

Oprócz filtrów ręcznych są jeszcze algorytmiczne, o których nie ma informacji w GSC.


RE: Brak strony w wynikach wyszukiwania - rsh - 07-06-2018 12:58

pewnie KW difficult zbyt duza, podlinkuj witryne


RE: Brak strony w wynikach wyszukiwania - Muraszczyk - 07-06-2018 16:23

Cytat:Wiem, że to podstawy podstaw, ale takim razie powiedzcie czy linkować do głównej strony (np. na forach) i to automatycznie przekłada się na pozycję podstron/postów, czy linkować bezpośrednio do danego postu?

Mocniejsze linki możesz skierować na stronę główną i cały soczek powinien płynąć po podstronach. Trochę wróżenie z fusów, bo nie wiem na ile dobrze masz zoptymalizowaną stronę. Jeśli wpisy nie są za daleko od strony głównej to na pewno takie linkowanie da dobry efekt.

Przede wszystkim zajmij się optymalizacją. Znajdź odpowiednie słowa kluczowe, długie ogony i powoli zoptymalizuj każdy post. Możesz dodatkowo zadbać o dobre linkowane wewnętrzne między wpisami co w dłuższej perspektywie da bardzo dobry efekt.

Same w sobie posty też potrzebują chociażby lekkiego linkowania.