Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
$ Kantor | Wymienia Salda Mylead >>> Bank/paypal - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: $ Kantor | Wymienia Salda Mylead >>> Bank/paypal (/Temat-Kantor-Wymienia-Salda-Mylead-Bank-paypal-156217)

Strony: 1 2 3 4


$ Kantor | Wymienia Salda Mylead >>> Bank/paypal - kniew - 08-05-2018 17:51

Cześć. Jeśli chciałbyś wymienić gotówkę zapraszam do kontaktu Smile

Wymiany z:
  • mylead
    na:
  • Paypal
  • przelew bankowy (PKOBP, może być express)
  • kryptowaluty

Stawka za wymianę do uzgodnienia (w zależności od kwoty).
Zapraszam do kontaktu przez pw.


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto bankowe - ROT - 08-05-2018 20:34

Wymiana przebiegła sprawnie , bez zadnych problemów. Polecam uzytkownika!


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto bankowe - full2000 - 11-05-2018 14:31

Polecam! Smile


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto bankowe - milosz998 - 11-05-2018 14:43

Mam 30 zł na firesub. Da radę to jakoś wymienić?


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto bankowe - Itachi198 - 11-05-2018 15:03

Jak mogę wymienić pieniążki z mylead?


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto bankowe - kniew - 11-05-2018 15:26

@[milosz998]
wysłałem pw.

@[Itachi198]
trzeba napisać do admina o przeniesienie salda z twojego konta na moje - a ja zrobię ci przelew z konta bankowego


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto - Itachi198 - 11-05-2018 15:48

(11-05-2018 15:26)kniew napisał(a):  @[Itachi198]
trzeba napisać do admina o przeniesienie salda z twojego konta na moje - a ja zrobię ci przelew z konta bankowego

Wyślij mi proszę nazwę swojego konta w wiadomości prywatnej oraz złóż ofertę (ile to będzie kosztować, do przesłania nieszczęsne 45zł Tongue)


EDIT:
Huh Wymiana odbyła się wzorowo, duży pozytyw, gorąco polecam usługi usera Kniew. Na pewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam serdecznie. Huh


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto bankowe - janush88 - 16-05-2018 13:07

Witam,
Jest nadal możliwość wymiany PP na bank? Smile


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto bankowe - kniew - 16-05-2018 14:09

@[janush88] tak. poszło pw


RE: $ KANTOR | PayPal, Skrill, Mylead, FIresub, LeadNetwork, kryptowaluty, konto bankowe - Kamilmm - 18-05-2018 12:15

Poszło pw Wink