Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zrobić obrazek na social media dla LP? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Zarabianie na WWW - dyskusje, pytania i odpowiedzi (/Forum-Zarabianie-na-WWW-dyskusje-pytania-i-odpowiedzi-202)
+--- Wątek: Jak zrobić obrazek na social media dla LP? (/Temat-Jak-zrobic-obrazek-na-social-media-dla-LP-156210)



Jak zrobić obrazek na social media dla LP? - zbuntowany1916 - 08-05-2018 11:37

Witam, mam LP z moją niszką i chcę reklamować go na FB. I tutaj mam problem, bo jak zamieszczam link na jakiejś grupie to nie wyświetla mi się żaden obrazek tylko sam tytuł i opis LP. Dla normalnej strony to wiadomo usawia się dla danego posta (w wordpressi przynajmniej) "featured image" albo we wtyczce Yoast SEO obrazek dla FB i dyga, a w przypadku LP jak to zrobic?


RE: Jak zrobić obrazek na social media dla LP? - NapalonaOla16 - 08-05-2018 12:38

Wpisz w google debugger facebook, a dalej juz sobie poradzisz.


RE: Jak zrobić obrazek na social media dla LP? - Zły_Szeląg - 08-05-2018 13:24

og:image konkretnie Big Grin


RE: Jak zrobić obrazek na social media dla LP? - deidara3210 - 28-01-2019 11:32

Otwierasz index i w <head> dodajesz tą linijke:

<meta property="og:image" content="social-share-image.html" src="Lokalizacja_Grafiki"/>


RE: Jak zrobić obrazek na social media dla LP? - rachman - 28-01-2019 12:37

Tagi meta robią robotę. Możesz zdjęcie i kilka innych spraw ustawić... Nawet powinieneś bo inaczej fejs bierze sobie sam opis i zdjęcie nie koniecznie to które powinien - efekt może być dziwny.