Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak usunąć "Related posts"? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Wordpress (/Forum-Wordpress-360)
+--- Wątek: Jak usunąć "Related posts"? (/Temat-Jak-usunac-Related-posts-156202)



Jak usunąć "Related posts"? - radek0389 - 07-05-2018 18:26

Cześć, używa ktoś z was motywu gridbox? Mam postawiony na niej blog i niestety w panelu ustawień nie ma opcji wyłączenia "related posts" z każdego pojedynczego posta. Próbowałem w pliku css ustawić display: none dla diva, w którym ładuje się ten element strony ale dalej go mam. Usunąłem w pliku template-tags.php kod odpowiedzialny za generowanie tej treści i nadal mam to samo?
Podrzuci ktoś pomysł jak się z tym uporaćSmile?


RE: Jak usunąć "Related posts"? - radek0389 - 08-05-2018 19:40

Rozwiązanie znalazłem, odpowiedzialna za related posts jest wtyczka jetpack. Po dodaniu do functions.php poniższego kodu wszystko jest już okSmile

Kod:
function jetpackme_remove_rp() {
    if ( class_exists( 'Jetpack_RelatedPosts' ) ) {
        $jprp = Jetpack_RelatedPosts::init();
        $callback = array( $jprp, 'filter_add_target_to_dom' );
        remove_filter( 'the_content', $callback, 40 );
    }
}


Do zamknięcia.