Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Początki robienia czegoś Ogads a może coś jeszcze - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Początki robienia czegoś Ogads a może coś jeszcze (/Temat-Poczatki-robienia-czegos-Ogads-a-moze-cos-jeszcze-156201)



Początki robienia czegoś Ogads a może coś jeszcze - JustinTime - 07-05-2018 16:30

Siemanko, postanowiłem rozpocząć dziennik ponieważ motywuje mnie czytanie innych dzienników dlatego pisanie dziennika będzie to dla mnie podwójna motywacja. Trochę o mnie 21 lat student, jedyne czym się na tym forum zajmowałem to suby i fanpage. Mam bardzo dużo wolnego czasu w pracy internet + telefon dlatego chciałbym go jakoś wykorzystać. Za miesiąć wyjeżdzam za granicę na około rok i też będę miał czas także chciałbym go jakoś spieniężać. Jako że suby już niestety mi nie słuzą ze względu na tragiczną konwersję postanowiłem iść śladami "flown" i rozpocząć pracę na OGads. Na początek ruszam z hackami i na podstawie jednego z poradników odnośnie własnie OGads będę pracował. Chodzi o promowanie waluty do gry na czacie, znalazłem już kilka gier z czatem ale niestety nikt nie wchodzi w linki. Na razie promowałem bezpośrednio przez kopiuj wklej bo mam spory problem z ROOT dla mojego telefonu.(trzeba odczekać 15 dni a model Lenovo P2).

Wczoraj ruszyłem w promocję obleganej niszy, ale bez wykupienia sporej ilośći wyświetleń słabo to widzę... Dodatkowo założyłem instagrama ale niestety film usunięty, a instagram dzisiaj najprawdopodobniej dostał bana ponieważ na konto zalogować się mogę ale odświężyć strony już nie...
Ogólnie szkoda bo po dodaniu filmiku i postu na instagramie po 5 min wpadł mi pierwszy i ostatni Sad lead.


[Obrazek: a19dd15310b0a.png]

Dodatkowo prowadzę konto na instagramie ERO dużo przybywa followów oraz dużo lajkó ale nie za bardzo wiem jak go wykorzystać w OGAds. Czy dodać do biogramu link i wtedy zdjęcie czy poprzez instastory? nie wiem jeszcze

[Obrazek: ff43f429d38de.png]

Na razie to tyle dodatkowo jeśli ktoś chciałby zakupić fanpage ode mnie to zapraszam do tematu http://zarabiam.com/Temat-Sprzedam-kilka-fanpage-lacznie-okolo-60k-like-156099 dużo nie chce a pieniądze na rozruszanie niszy na youtube się przydadzą Smile Pozdrawiam i do następnego wpisu



RE: Początki robienia czegoś Ogads a może coś jeszcze - dazy19 - 11-05-2018 08:44

Powodzenia , kiedys klin powiedzial madre slowa w ktoryms poradniku propo yt i hackow. Jesli nie uniesz pozycjonowac zrob multum filmikow i dodaj je wszedzie gdzie moga zgarnac potencjalny ruch, im wiecej tym lepiej gdyz wieksze prawdopodobienstwo ze ktorys sie wybije chociazby w wyszukiwaniach wewnetrznych np yt lub dailymotion co xa tym idzie i w przegladarce googla