Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
eNTAsystem - Bardzo prosty system marketingowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: eNTAsystem - Bardzo prosty system marketingowy (/Temat-eNTAsystem-Bardzo-prosty-system-marketingowy-156154)



eNTAsystem - Bardzo prosty system marketingowy - xxx501xxx - 03-05-2018 22:04

Enta system – Bardzo prosty system marketingowy.

[attachment=4520]

System dzięki którym zarabiasz robiąc zakupy w sklepach.
Powstał po to, aby każda polska rodzina mogła zarabiać na czymś co i tak codziennie robi, czyli zakupach.
Nie ważne co kupujesz – pomidory, chleb, mięso, jaja, czy też proszek do prania.
System policzy ile wydałeś/aś na zakupy wraz ze swoją grupą w danym miesiącu i wypłaci Ci odpowiedni bonus.
Tak prostego systemu do zarobku jeszcze nie widziałem, kto przedstawi mi prostszy, łatwiejszy i nie obciążający budżetu domowego, nie zmuszając Mnie do zakupów w jednym tylko sklepie. Wydaje się genialne , prawda ?
Jedyna opłata roczna w tym systemie to tylko 57 zł, którą trzeba dokonać przy rejestracji. Płatność tylko kartą - musisz mieć odblokowany limit do płatności internetowych. Jest to opłata za cały system i za wydanie karty prepaid, na której opierać się będzie całe to przedsięwzięcie. Owe 57 zł za prowadzenie tej karty będzie pobierane raz w roku !
Dostajemy do domu kartę prepaid. zasilamy ją w swoim biurze dowolną kwotą i udajemy się na zwykłe codzienne zakupy do partnerskich sklepów . kupujemy to co zwykle czyli chleb, masło, kiełbasę, papier toaletowy itp. to co każdy zwykle kupuje do domu. I nic więcej. trwają rozmowy z Biedronką i innymi . Orlen-paliwa. itp. na koniec miesiąca system zlicza twoje i twojej grupy zakupy i w zależności od obrotu masz wypłacane na kartę bonusy pieniężne zgodnie z planem marketingowym. Moim zdaniem to genialne przedsięwzięcie. robisz zakupy kiedy chcesz i za ile chcesz . i tyle ..


JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO eNTAsystem ?

Tu jest link -> KLIKNIJ TUTAJ
W pierwszych rubrykach powinny widnieć moje dane - Sławomir Czarnecki grupa nr. 4 oraz mój nr - 180
Rejestrując się tutaj:
  • NIE musisz nic kupować ponad to co i tak kupujesz – żywność, środki czystości, paliwo…
  • NIE musisz inwestować tysięcy – roczna opłata to 57 zł (Jest to opłata za kartę, która przyjdzie pocztą po rejestracji jak tylko system ruszy)
  • NIE musisz martwić się o rozliczanie z fiskusem – tutaj masz umowę zlecenie i PIT po zakończonym roku

eNTAsystem wkrótce wystartuje, ale już dziś możesz rozpocząć budowanie zespołu i zapewnić sobie dochód w momencie startu
Rejestrując się z mojego linku uzyskasz ode mnie pomoc.


Po rejestracji proszę o kontakt Priv na FACEBOOK'U w celu wysłania całej prezentacji systemu.


System jest naprawdę bardzo prosty i zrozumiały.

Pozdrawiam Smile


eNTAsystem - Bardzo prosty system marketingowy - yazir - 03-05-2018 22:30

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.