Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam audyt SEO - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam audyt SEO (/Temat-Wykonam-audyt-SEO-156130)



Wykonam audyt SEO - awsomx8 - 01-05-2018 18:17

Cześć!

Kilka słów o mnie

Jestem Kamil - zarabianiem w internecie interesuję się już od wielu lat. Zaczynałem w 3 klasie gimnazjum robiąc hacki w visual basicu. W ten o to sposób zarobiłem pierwsze $300 w miesiąc. Niestety swoją przygodę z internetowym hajsem zakończyłem - praca, dziewczyna i inne obowiązki.

Jak to się ma do tematu? Pracuję jako młodszy SEO-wiec on/off-site. Bardzo chciałbym nabrać wprawy w przeprowadzaniu audytów, dlatego też postanowiłem się tutaj ogłosić. Wiem, że wielu z Was zarabia prowadząc własne strony i każdego dnia walczycie o topkę Google. Dlatego też audyt jest dla Was bardzo ważny - z chęcią dokonam także drobnych zmian optymalizacyjnych, m.in. mogę przyspieszyć Waszą stronę.

Na swoim koncie mam przeprowadzonych kilka dużych audytów, w tym strony generującej ponad milionowy ruch każdego miesiąca.

Oferta - audyt SEO

Z przyjemnością wykonam kompleksowy audyt SEO Twojej strony za kieszonkowe w postaci transferu na PayPal.

Co wchodzi w audyt SEO?
  • Analiza plików sitemap.xml oraz robots.txt (ew. ich stworzenie),
  • Różne wersje strony głównej,
  • Analiza treści,
  • Analiza URL-i
  • Indeksacja URL-i
  • Meta tagi,
  • Analiza linków wychodzących,
  • Analiza linkowania wewnętrznego,
  • Strona błędu 404,
  • Szybkość działania,
  • Schemat nagłówków,
  • Test mobile friendly oraz structured data,
  • Inne (sprawdzenie SSL, itd.)

By przeprowadzić kompleksowy audyt będę potrzebował dostępu do Google Analytics oraz Google Search Console. Jeżeli nie masz tego na swojej stronie - mogę podłączyć.

Cena audytu SEO zależna jest od wielkości strony. Mała strona nie wymaga ode mnie tyle czasu, co duży portal. Zlecenia będą więc wyceniane indywidualnie. Proszę więc o kontakt na PW.

Dla chętnych mogę dodatkowo przeprowadzić analizę konkurencji - porównanie widoczności, konkurencyjne słowa kluczowe, generowany ruch, itd.

Zapraszam do kontaktu Smile


Wykonam audyt SEO - Admin - 14-09-2019 15:46

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.