Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
AliExpress w Lead.Network! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Lead.Network (/Forum-Lead-Network-393)
+--- Wątek: AliExpress w Lead.Network! (/Temat-AliExpress-w-Lead-Network-156106)



AliExpress w Lead.Network! - AnnaKa - 30-04-2018 10:26

[Obrazek: Mj8OaCP.png]

Drodzy Wydawcy!

Kolejna nowość w Lead.Network, tak długo wyczekiwany przez wielu program AliExpress!
Jest to jedna z najbardziej znanych platform zakupów online produktów między innymi z Chin!

Czas Cookie: 1 dzień
Stawka: 5%
Link do kampanii: tutaj
Obsługiwane Kraje: Globalny

Program posiada możliwość Deep Link, oznacza to, że możecie wybrać który produkt z AliExpress chcecie promować bezpośrednio.

Życzymy Wysokich Zarobków!
Ekipa Lead.Network



AliExpress w Lead.Network! - Shadow271 - 30-04-2018 10:52

czm tylko 1 dzień?


RE: AliExpress w Lead.Network! - AnnaKa - 30-04-2018 11:16

@[Shadow271] Ponieważ dobrze wiemy jak działają Polacy i nie tylko także reklamodawca nie chce ryzykować z dłuższym okresem z ciastkami ponieważ ktoś by stworzył sobie "fermę" ciastek i by zarabiał, a takie praktyki są zakazane. Dużo firm wycofuje się z ciastek o długim czasie działania właśnie ze względu na nadużycia. Więksi gracze na rynku od początku wiedzieli czym to grozi i według ich polityki tak musi być.

Uczciwi na tym niestety tracą ale nic na to nie poradzimy.


AliExpress w Lead.Network! - Shadow271 - 30-04-2018 11:32

no trochę szkoda, bo często ktoś kupuje na następny dzień czy za 2


RE: AliExpress w Lead.Network! - AnnaKa - 01-05-2018 10:24

@[Shadow271] Również byśmy woleli dłuższy czas cookie jednakże w tym przypadku niewiele można zdziałać. Platforma jest zbyt znana aby ryzykowali z dłuższym czasem, dochodziłoby też do sytuacji, że jeden wydawca złapał ciastko ale za jego promocją nie zachęcił do zakupu, jednak później kolejny wydawca by promował lepiej i również dotarł do tego samego odbiorcy i z jego polecenia dokonałby zakupu a ciastko byłoby przypisane do pierwszego i wpadł by lead pierwszemu a nie temu drugiemu, który miał lepszą promocję. Także takie sytuacje również trzeba brać pod uwagę.


RE: AliExpress w Lead.Network! - JustinTime - 01-05-2018 12:32

Dobry kierunek! pozdrawiam


RE: AliExpress w Lead.Network! - maniek250 - 01-05-2018 16:24

Nie żebym miał coś do zbierania ciastek ale wali mi tu hipokryzją Big Grin

Cytat:Ponieważ dobrze wiemy jak działają Polacy i nie tylko także reklamodawca nie chce ryzykować z dłuższym okresem z ciastkami ponieważ ktoś by stworzył sobie "fermę" ciastek i by zarabiał, a takie praktyki są zakazane.

Czy to co robi sieć Lead.Network jest legalne i fair wobec użytkowników?


RE: AliExpress w Lead.Network! - Lukaskov96 - 01-05-2018 16:32

Zapomnieliście dodać bardzo ważną informację. Ciasteczka działają co prawda 1 dzień, ale również aż do "zamknięcia przeglądarki" co znacznie zmniejsza zarobek.

@AnnaKa
Cytat:dochodziłoby też do sytuacji, że jeden wydawca złapał ciastko ale za jego promocją nie zachęcił do zakupu, jednak później kolejny wydawca by promował lepiej i również dotarł do tego samego odbiorcy i z jego polecenia dokonałby zakupu a ciastko byłoby przypisane do pierwszego i wpadł by lead pierwszemu a nie temu drugiemu, który miał lepszą promocję.

Nie doszłoby do takiej sytuacji, ponieważ z automatu ciasteczko jest zastępowane ciasteczkiem drugiego wydawcy. Promuję program z epn od niedawna, ale coś tam już wiem, chyba że miałem mylne wrażenie od początku i do tej pory nie znam prawidłowych zasad naliczeń.


RE: AliExpress w Lead.Network! - AnnaKa - 02-05-2018 08:20

@[Lukaskov96] Z tym różnie bywa, przekonałem się o tym przy sprawdzaniu ruchu z jednego programu. Osoby które wysyłały ruch w iframe łapały leady a osoby które promowały normalnie banerami ich nie miały. Nie mam niestety wglądu konkretnie w ciastka ale takie sytuacje miały miejsce. Dlatego uważam, że w tym przypadku im krócej tym bezpieczniej dla dostawcy oferty i innych wydawców. Ponadto my mamy inne źródło oferty i takie informacje mi przekazał manager.

@Temat

Jeżeli chodzi o samą promocję polecam skupić się na używaniu deep linków ponieważ znacząco one podnoszą konwersję. Dużo osób promuje bezpośrednio stronę główną i taka promocja przynosi gorsze efekty. Dlatego taki mały tip z mojej strony.


RE: AliExpress w Lead.Network! - polskitrader - 06-05-2018 14:05

Przecież jak Wam nie pasują ciasteczka 1 dzień, to macie masę innych sieci, które mają dłuższe.
Każda sieć ma inne reguły, jedna daje X% od każdej kategorii, druga ma podzielone jaki % prowizji na daną kategorię, każda jedna ma inny okres żywotności ciasteczek.
Jedna może mieć mniejszą prowizję, ale jest bardziej rzetelna od tej co daje więcej, wszystko zależy jaką prowadzisz współpracę z daną siecią.