Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwany web-developer (PHP, JS, SQL) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukiwany web-developer (PHP, JS, SQL) (/Temat-Poszukiwany-web-developer-PHP-JS-SQL-156088)



Poszukiwany web-developer (PHP, JS, SQL) - Początkujący - 28-04-2018 15:31

Cześć
Proponuję stawkę 30 zł na rękę za godzinę, ale to kwestia dogadania.
Myślę, że pracy jest co najmniej na miesiąc. Firma się rozwija, więc pewnie dojdą kolejne zlecenia. Raczej nie chciałbym, aby Zleceniobiorca pracował na etacie, bo efekt jest taki, że pracuje dla mnie 1-3 h dziennie i robota się ślimaczy, a mi zależy na czasie. Chciałbym, aby programista maksymalnie skupił się na moim zleceniu.
Można wyróżnić 3 projekty w tej samej grupie:
1. v24.biz - najwięcej roboty. Część modułów jest do modernizacji, część do napisania od nowa. Nie będę pisał co dokładnie, bo bym musiał na ten temat napisać książkę Big Grin W każdym razie skrypt jest skomplikowany, dużo includów, napisany starym sposobem. Trzeba popracować zarówno nad działaniem jak i layoutem, czyli PHP, JS, CSS, HTML.
2. Forum myBB - trzeba popracować nad layoutem, dostosować wygląd do v24.biz, tak, aby to wyglądało jak część serwisu.
3. Prosta strona na WP - tutaj także trzeba dostosować wygląd do v24, ma to być strona typu news.
Zainteresowanych proszę o PW


Poszukiwany web-developer (PHP, JS, SQL) - Majka - 07-01-2019 15:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.