Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pożyczki pod weksel - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Pożyczki pod weksel (/Temat-Pozyczki-pod-weksel-156054)



Pożyczki pod weksel - Mciks - 26-04-2018 08:07

Witam,
Czy istnieje coś takiego jak pożyczki pod weksel? Jeszcze dziś potrzebuje mieć na koncie 1000zł. O chwilówki ubiegać się nie mam po co, gdyż wypłatę otrzymuje do ręki (praca na czarno. Zarobki w granicach 3500zł miesięcznie. Budowa).
Czy jest możliwość zaczerpnięcia pożyczki bez zastawu nieruchomości itd? Jestem w stanie spłacić 1500zł w okresie 3 miesięcy.
Pozdrawiam


RE: Pożyczki pod weksel - adamcio99922 - 26-04-2018 09:23

(26-04-2018 08:07)Mciks napisał(a):  Witam,
Czy istnieje coś takiego jak pożyczki pod weksel? Jeszcze dziś potrzebuje mieć na koncie 1000zł. O chwilówki ubiegać się nie mam po co, gdyż wypłatę otrzymuje do ręki (praca na czarno. Zarobki w granicach 3500zł miesięcznie. Budowa).
Czy jest możliwość zaczerpnięcia pożyczki bez zastawu nieruchomości itd? Jestem w stanie spłacić 1500zł w okresie 3 miesięcy.
Pozdrawiam

Provident... Jerk2
Ogarniesz na dziś i nie patrzą na dochód.

Wątpię, że znajdziesz coś na weksel.


RE: Pożyczki pod weksel - JustinTime - 26-04-2018 15:25

Ja bym na twoim miejscu pomyślał o koncie bankowym np w milenium istnieje coś takiego jak limit konta który ma bardzo małe rrso oprocentowanie oraz kredyty są też bardzo dobre a kwoty jakie możesz dostać są zależne od obrotów na twoim koncie Smile Także jeśli w przyszłości będziesz chciał lub musiał wziąć kredyt np 20-30 k i nie chcesz spłacać 50 to polecam Ci pomyśleć o tym koncie i wpłacaniu na nie pieniędzy Smile


RE: Pożyczki pod weksel - Krakersik - 01-05-2018 18:34

Pożyczka na "pałę" i pewno bezzwrotna. Powodzenia ;D