Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro (/Temat-Zlece-Wystawianie-aukcji-na-allegro-156039)

Strony: 1 2


[Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Sebix1929 - 25-04-2018 10:48

Witam, zlecę wrzucanie aukcji na allegro a konkretniej zakres pracy to ustawianie tytułu, ustawienie kategorii, i co najważniejsze opis. Szablon opisu jest ustawiony czyli po prostu po każdej aukcji klikamy 'wystaw podobną ' i zmieniamy dane. Przedmioty które trzeba wystawić znajdują sie najczęściej na niemieckim amazonie, po wyszukaniu danego produktu można przetłumaczyć strone na polski i tu UWAGA często to tłumaczenie googla jest dosyć sztywne a opis i tytuł musi być napisany w sposób zrozumiały i logiczny dla klienta, a nie tylko przetłumaczony bezczelnie z tłumacza. Dlatego potrzebuje ludzi którzy potrafią dobrze interpretować takie tłumaczenia.Opis musi zawierać wszystkie potrzebne informacje. Zdarza się, że opis na amazonie niemieckim zawiera niewiele informacji, ale już na amazonie UK jest więcej potrzebnych informacji. Zdjęcia wrzucamy jako miniaturki + jedno do opisu, zdjęcia trzeba pobrać z amazona.
Stawka to 50 groszy za aukcje. Preferowany przeze mnie sposób wypłaty to przelew bankowy. Szybko dochodzi się do wprawy i można w ciągu godziny robić około 20 aukcji ale zależy mi przede wszystkim na dokładności.Uważam tą prace za dosyć lekką i przyjemną Wszystkich Zainteresowanych zapraszam na pw po szczegóły i z informacją ile mogą poświęcić na to czasu dziennie. W tym momencie mam około 700 produktów do wrzucenia, możliwość stałej współpracy.


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Komandos823 - 25-04-2018 19:41

Priv


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - karol9919 - 26-04-2018 19:26

Aktualne? Kiedyś sam zajmowałem się sprzedażą więc wiem co i jak


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - dudko22 - 07-05-2018 21:39

Jeżeli aktualne, zapraszam do kontaktu Smile


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - PanB_ss - 03-06-2018 13:51

Priv


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Flessan - 05-06-2018 12:54

jeśli aktualne proszę priv


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - przemoprzemek4 - 06-06-2018 21:22

Odezwij się na PW Smile


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Mateusz097 - 07-06-2018 07:32

Chętnie jeśli aktualne priv


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Plusher - 04-10-2018 22:06

Jeśli aktualne proszę o wiadomość Smile


RE: [Zlecę] Wystawianie aukcji na allegro - Corso - 15-10-2018 18:29

Priv