Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) (/Temat-Czysta-spekulacja-czyli-Mam-1mln-zl-156035)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - freaky11 - 25-09-2018 17:23

Może w końcu kupiłbym legalnie Windowsa, a może i do tego licencję na WinRaRa.. Wink


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - barteq121 - 28-09-2018 00:19

Kupiłbym działkę w dobrej lokalizacji i zainwestował w bezdotykową myjnię samochodową Wink


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Czad Masters - 09-10-2018 21:48

(19-08-2018 07:20)aero2 napisał(a):  Jakbym miał 1 milion to bym się zapił na śmierć.impreza

A bez miliona to nie da rady ? Big Grin


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - tomekromek - 09-10-2018 22:06

Ja bym kupił dwa mieszkania na wynajem krótkotermionowy w atrakcyjnym miejscu np. Zakopane lub w Gdańsku na starówce.
A jak na wynajem krótkoterminowy to kupiłbym 3 mieszkania po ok 60 m i przerobił na pokoje i z tych trzech mieszkań miałbym 15 pokoi do wynajmu.
Takie inwestycje powinny się zwrócić po 7-8 latach


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - adam_per - 25-10-2018 13:00

za takie pieniądze to kupić najlepiej dom, lub ewentualnie samemu wybudować, pełnowymiarowy dom, a nie domek, domeczek, takie marzenia ma wiekszosc Polaków, ale wiekszosc nie bedzie nigdy na to stać...
tak na marginesie domu poniżej pół miliona no max 400k nie wybuduje sie już, dla tych oszczedzaczy...


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - tumek2 - 19-11-2018 11:23

chyba najbardziej pewny biznes. kupujesz ciężarówki z naczepą (powiedzmy 3), wynajmujesz jakiś budynek na siedzibę firmy. zatrudniasz doświadczonych kierowców i spedytora do tego jakaś ogarnięta księgowa. Dodatkowo możesz o jakieś środki z unii się postarać i włala co miesiąc wpada ci kilkadziesiąt tysi.


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - ivandzms - 19-11-2018 12:21

100% kwoty na nieruchomości w trójmieście


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Santino123 - 19-12-2018 11:06

Kupiłbym sobie jakieś dwupokojowe mieszkanie. Do tego jakieś trzypokojowe na wynajem studenciakom, które dałoby mi ponad 2 tysięcy dochodu co miesiąc. Jakaś działka budowlana w małym miasteczku plus jakieś 2 hektary ziemi uprawnej, którą w ciągu kilku lat zmieniłbym w budowlano - inwestycyjną i podzielił na działki. Jakieś 130 tysięcy przewalutowałbym i włożył na jakieś zagraniczne konto. Kilkadziesiąt tysięcy przeznaczyłbym na podróże po Europie i naukę języków, żeby do końca studiów władać biegle przynajmniej dwoma obcymi plus jeden na średniozaawansowanym do czego i tak dążę bez miliona. Resztę pieniędzy włożyłbym po prostu na konto i w spółki dywidendowe, ale nienotowane na polskiej giełdzie. Gdyby mi jeszcze coś zostało to otworzyłbym sklep internetowy.


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - marek_____ - 19-12-2018 12:17

Mały domek w fajnej okolicy na własne potrzeby, a reszta na budowę azylu dla starszych, bezdomnych psiaków Smile.


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - ferror90 - 19-01-2019 19:44

Kupujesz 5 mieszkań po 200 tys zł z remontem i wynajmujesz je za 2500zl, odliczając czynsz + media i podatek to masz prawie 10 tys zł na czysto miesięcznie stałego dochodu pasywnego.