Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Własna Firma (/Forum-Wlasna-Firma-447)
+--- Dział: Pomysły na biznes (/Forum-Pomysly-na-biznes-444)
+--- Wątek: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) (/Temat-Czysta-spekulacja-czyli-Mam-1mln-zl-156035)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Martycja - 31-05-2018 06:43

Ojej a ja bym najpierw obkupila sie w duuuuzo ciuchow haha pozniej wycieczka bo nigdzie nie bylam a reszta w cos zainwestowac, pomoc choremu dziecku


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - richbutterfly - 01-06-2018 09:05

Spłacił skarbówkę i zus a reszta, niech czeka aż będę miał drugi milion Big Grin


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - dzemba - 16-06-2018 20:33

Tylko jeden? Na co to komu starczy... A serio pewnie bym kupił siostrze mieszkanie, może sobie auto za 50k (albo dwa), i wziął rodziców i rodzeństwo na jakieś ekstra wakacje. I po hajsie Lol


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Czad Masters - 15-07-2018 18:41

Kupuje samochodzik w gazie za 2k, inwestuje w kursy szkolenia dodatkowe studia 15tyś około. 48k Odkładam na życie przez dwa lata. Reszta we własne biznesy ale się jeszcze nie mogę zdecydować na który w wybranych iść w pierwszej kolejności Big Grin


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - noomak - 23-07-2018 21:43

Ile ludzi tyle pomysłów. Ja bym połowe zainwestował w kilka biznesów, tak na lepsze czasy Idea


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - pwisniew - 09-08-2018 20:26

Ja bym zainwestował w nieruchomosci.


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - furmanfurman - 11-08-2018 16:32

Wykupuję jakąś silną drużynę esportową najlepiej w CSGO. Zmieniam lekko skład, dodając dwóch moich kumpli grających na bardzo wysokim poziomie. Raz na jakiś czas dogaduję się z kumplami aby się podstawili i przegrali mecz, obstawiając na przeciwników po korzystnym kursie. Dzięki temu raz na jakiś czas mam duży przypływ pieniędzy, ten milion szybko by się powiększył.


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - azzaz - 16-08-2018 15:18

Wynajmował bym sobie 4-5 lokali w różnych dzielnicach w jakimś dużym mieście pozamieniałbym złotówki na najróżniejsze waluty świata w tym oczywiście zostawił też trochę złotówek. Postawił w każdej z tych placówek pracownika i każda z tych placówek byłaby kantorem wymiany walut. Tak 50% bym w to włożył i jest pasywny zarobek na samym obrocie pieniądza. 30% zainwestowałbym w zwykłe złoto i inflacja zrobi swoje to też będzie jakby nie patrzeć zarobek. 10% wrzuciłbym w lokatę w banku, a za ostatnie 10% rozwijał wszystko to co robię już teraz + byłoby na życie.


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - Captain - 17-08-2018 14:55

(31-05-2018 06:43)Martycja napisał(a):  Ojej a ja bym najpierw obkupila sie w duuuuzo ciuchow haha pozniej wycieczka bo nigdzie nie bylam a reszta w cos zainwestowac, pomoc choremu dziecku

Czyli byś po prostu przepierdzieliła całą kasę na zbytki. Nakupiłabyś mnóstwo przesadnie drogich ubrań których nawet byś nie miała czasu nosić, wydawała krocie na wycieczki aby sobie poszaleć, pomogła choremu dziecku, a potem jak by już przyszedł czas aby w 'coś zainwestować' to z tego miliona już by pewnie zostało może z kilka-kilkanaście tysięcy...

-------------------------------------------


Ja bym pewnie większość lub wszystko zainwestował, ale nie mam pojęcia w co. Tam wyżej prawie każdy ma jakiś konkretny pomysł, ale mało kto to przemyślał, taka okazja z tymi milionem zdarzyć by się mogła raz w życiu, a więc decyzja w co to zainwestować byłaby mega trudna, nieudana inwestycja i po pieniądzach, więc trzeba mieć naprawę dobrze przemyślany plan Wink


RE: Czysta spekulacja czyli Mam 1mln zl :) - aero2 - 19-08-2018 07:20

Jakbym miał 1 milion to bym się zapił na śmierć.impreza