Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PayPal - Blokada! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: PayPal - Blokada! (/Temat-PayPal-Blokada-155991)

Strony: 1 2 3 4


PayPal - Blokada! - Kajmann - 22-04-2018 17:57

Witam.

PayPal zablokował mi dziś konto na którym mam ok. 400-zł. Jestem osobą niepełnoletnią i tu jest największy problem. Do konta miałem podłączoną i zweryfikowaną kartę płatniczą (wirtualna karta płatnicza VCC) a mimo to dostałem blokadę.

Po wejściu w "Centrum rozstrzygnania" wyskakuje informacja:

"Zauważyliśmy nietypowe operacje na rachunku karty kredytowej powiązanej z Twoim kontem PayPal. Aby chronić Ciebie i innych użytkowników systemu PayPal, musimy lepiej poznać przyczyny tych operacji."

Muszę wysłać skan dowodu, którego nie mam oraz zrzut ekranu z wyciągu z karty co już zrobiłem.

Co z tym zrobić? Jak wypłacić środki?


RE: PayPal - Blokada! - radek0389 - 22-04-2018 18:02

Wyrób sobie dowód osobisty i im skan wyślij. Może nie zauważa, że jesteś niepełnoletni. Albo poczekaj aż osiągniesz pełnoletność i wtedy im wyślesz.


RE: PayPal - Blokada! - Kajmann - 22-04-2018 18:08

Nie ma takiej możliwości, że np. podam im numer konta bankowego, oni przeleją mi te pieniądze poczym zablokują konto?


RE: PayPal - Blokada! - twardy - 22-04-2018 18:13

Jak odczekasz 180dni to moze tak.


RE: PayPal - Blokada! - radek0389 - 22-04-2018 18:15

Gdyby była taka możliwość, to dałoby to furtkę na wielkie nadużycia i kombinacje. Chcą dowodu, to musisz im go wysłać i tyle.


RE: PayPal - Blokada! - Kajmann - 22-04-2018 18:43

:////


RE: PayPal - Blokada! - daro555 - 22-04-2018 18:59

Problemem moze byc nie sam fakt bycia niepelnoletnim a to czy konto jest na prawdziwe dane jak fakedane to raczej pozegnalbym sie z kasa Sad


RE: PayPal - Blokada! - Kajmann - 22-04-2018 19:03

No właśnie wszystko jest na moje prawdziwe dane oprócz ddaty urodzenia


RE: PayPal - Blokada! - Lukasz5555 - 22-04-2018 19:09

Paypal to jeden z gorszych procesorów płatniczych. Kiedyś mi zablokowali konto bez powodu po czym na drugi dzień odblokowali


RE: PayPal - Blokada! - daro555 - 22-04-2018 19:10

Wyjsciem z sytuacji moze byc wyrobienie dowodu dla osoby niepelnoletniej
Co do daty urodzenia raczej watpie ze sie nie przyczepia
Opisz im swoja sytuacje tam tez pracuja ludzie
Srodki w takim przypadku niepowinny Ci przepascSmile