Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COSMOpayment - Czy ktoś zna? Coś wie? Odradza? Poleca? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: COSMOpayment - Czy ktoś zna? Coś wie? Odradza? Poleca? (/Temat-COSMOpayment-Czy-ktos-zna-Cos-wie-Odradza-Poleca-155987)



COSMOpayment - Czy ktoś zna? Coś wie? Odradza? Poleca? - adamcio99922 - 22-04-2018 16:32

Jak w tytule. Mile widziane opinie i wnioski na temat tegoż systemu.

cosmopayment.com

Generalnie interesuje mnie najbardziej jak działa ich karta oraz czy ktoś w ogóle z niej korzystał już w PL.


RE: COSMOpayment - Czy ktoś zna? Coś wie? Odradza? Poleca? - Anniejohan21 - 02-05-2018 09:11

Ja mam kartę ale czekam aż przeleją mi pierwsze pppieniądze na Cosmo to wtedy będę mogła coś powiedzieć na ten temat.


RE: COSMOpayment - Czy ktoś zna? Coś wie? Odradza? Poleca? - adamcio99922 - 02-05-2018 11:35

(02-05-2018 09:11)Anniejohan21 napisał(a):  Ja mam kartę ale czekam aż przeleją mi pierwsze pppieniądze na Cosmo to wtedy będę mogła coś powiedzieć na ten temat.

@[Anniejohan21]
Pamiętaj, że aktywacja plastika to 13 USD Jerk2


RE: COSMOpayment - Czy ktoś zna? Coś wie? Odradza? Poleca? - Anniejohan21 - 02-05-2018 12:15

12,95 wiem wiem pamietam, mogłoby być nawet 50$ byle by mi już ta kasa przyszła i mogłabym korzystać, bo od miesiąca nie mam jak kasy wypłacić :/