Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wygrałem aukcję!!! HELP!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: Wygrałem aukcję!!! HELP!! (/Temat-Wygralem-aukcje-HELP-15597)

Strony: 1 2 3


Wygrałem aukcję!!! HELP!! - krysia9545 - 25-10-2010 15:21

Sprawa wygląda tak, że jak wiemy wszyscy na lockerz niedawno wprowadzono aukcje. Jedynym przedmiotem jaki mogłem zalicytować, było NHL 11 PS3. No i zalicytowałem, 45000ptz... Oczywiście liczyłem na to, że zaraz mnie ktoś przebije, jak wcześniej. A tu dzisiaj wchodzę i patrzę na malila, Congratulation, Lockerz Crew. Mogę nagrodę jedynie akceptować, bo z tego co widzę opcji anulacji nie ma, co zrozumiałe. Moje pytanie brzmi, ile mnie to wyniesie, i czy wyniesie? Kiedy ewentualnie przesyłka dojdzie? Niżej potwierdzenie


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - omisiu - 25-10-2010 15:30

To graty w z drugiej strony możesz wziąć to na adres plus expres a oni wyślą to pocztą i nie powinno być cła jak kurierem normalnie przez lockerz.


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - DDK - 25-10-2010 15:46

Nie bedzie CŁA jeśli wysle bezpośrednio do PL bo za mała wartość gry ; )


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - wahuu - 25-10-2010 16:33

A jak to jest z akceptacją i danymi do wysyłki?
Kiedy się je uzupełnia?

Żeby wysłało mi na PE to muszę mieć w my account dane z PE ?


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - DonHoracy - 25-10-2010 16:42

Może napisz maila do Lockerz że pomyliłeś się przy licytacji i myślałeś, że gra jest na PC albo coś w tym stylu i poproś o zwrot PTZ Smile No bo ładna strata punktów ...


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - Lubelak - 25-10-2010 16:58

wygrałem bon ,mogłem anulować a nawet zostanie mi anulowany co do gry to takiej możliwości raczej nie masz
bon to bon dostępny tylko dla usa (czekam na oddanie ptz)
co do cła to możliwe ,że będzie


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - Xanthi - 25-10-2010 17:26

Boże... Gra za 45k! Ludzie wam padło na mózg żeby za tyle grę zamówić? Leczyć się ku**a! ;]


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - InTeR - 25-10-2010 18:09

Rozumiem podbic na początek 20k ale żeby 45k?


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - Lubelak - 25-10-2010 18:26

nie chcę się chwalić ale ja za bona 10$ dałem 30k hahhah
,na szczęście oddają ptz


RE: Wygrałem aukcję!!! HELP!! - krysia9545 - 25-10-2010 19:31

[Obrazek: 111win.jpg]

Jeszcze interesuje mnie jedna rzecz. Mianowicie w opisie nagrody pisało coś jeszcze, że tylko USA/Canada. O co chodzi? I proszę jeszcze nie dobijajcie mnie już komentarzami, że powinienem iść się leczyć, wiem, zjebałem sprawę...Sad