Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Wykonam] Linkowanie I Pozycjonowanie! Silne, Skuteczne. Tematyczne. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Wykonam (/Forum-Wykonam-330)
+---- Wątek: [Wykonam] Linkowanie I Pozycjonowanie! Silne, Skuteczne. Tematyczne. (/Temat-Wykonam-Linkowanie-I-Pozycjonowanie-Silne-Skuteczne-Tematyczne-155956)

Strony: 1 2 3


RE: [Wykonam] Linkowanie Abonamentowe / Schodkowe - Piorunujące Efekty + Faktura VAT! - Verb22 - 30-01-2020 19:21

(30-01-2020 16:37)Admin napisał(a):  Wątek trochę wisi ale aktywności ani recenzji za dużo tu nie ma, gdybyś szukał recenzenta usług to w przypadku realizacji usługi po kosztach mógłbym skorzystać, jeśli na takiej recenzji by Ci zależało, jeśli nie to wybacz zajmowanie czasu i uznaj wpis jako darmowe podbicie tematu Smile
W razie czegto tematyka do dogadnia, strony z tematyką niezwiązana z zarabianiem/pracą przez internet (różnotematyczne, można wybrać dowolną od usług/gamingu/edukacje dla testów).

PW.


RE: [Wykonam] Linkowanie Abonamentowe / Schodkowe - Piorunujące Efekty + Faktura VAT! - radek0389 - 18-04-2020 10:25

Kupiony pakiet 100 linków. Dam znać jak efekty Smile.


RE: [Wykonam] Linkowanie Abonamentowe / Schodkowe - Piorunujące Efekty + Faktura VAT! - milosz998 - 26-04-2020 15:03

Nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Mam stronę sklepu (Koreańskie kosmetyki), płacę Ci za pakiet te 600 zł i moja strona jest w top 3 w wyszukiwarce google? Dobrze rozumiem?


RE: [Wykonam] Linkowanie Abonamentowe / Schodkowe - Piorunujące Efekty + Faktura VAT! - Verb22 - 27-04-2020 13:32

(26-04-2020 15:03)milosz998 napisał(a):  Nie bardzo rozumiem o co chodzi.

Mam stronę sklepu (Koreańskie kosmetyki), płacę Ci za pakiet te 600 zł i moja strona jest w top 3 w wyszukiwarce google? Dobrze rozumiem?


Nie, po prostu wykonuje ci linki, które zwiększają na to szansę.


RE: [Wykonam] Linkowanie Abonamentowe / Schodkowe - Piorunujące Efekty + Faktura VAT! - milosz998 - 27-04-2020 13:57

Jaka jest szansa że pod hasłem "Kosmetyki" albo "Tanie kosmetyki" będę na 1-szej stronie google? Big Grin Podejrzewam że żadna, ale pytam, bo może się mylę.


Jaka jest szansa że pod hasłem "pożyczki bez bik" albo "darmowe pożyczki" lub "promocje na konta bankowe" będę na 1-szej stronie google?


RE: [Wykonam] Linkowanie Abonamentowe / Schodkowe - Piorunujące Efekty + Faktura VAT! - Verb22 - 27-04-2020 16:01

Up

Pisz Pw.


RE: [Wykonam] Linkowanie Abonamentowe / Schodkowe - Piorunujące Efekty + Faktura VAT! - sendlicz - 27-04-2020 18:12

Aplikacje mobilne też wchodzą w grę?


RE: [Wykonam] Linkowanie Abonamentowe / Schodkowe - Piorunujące Efekty + Faktura VAT! - Verb22 - 28-04-2020 01:51

Up

Nie.


RE: [Wykonam] Silne, Skuteczne. Tematyczne. Linkowanie I Pozycjonowanie! - Sergiuszo - 23-07-2020 15:35

Kolego a stronę sklepu ze sterydami online też możesz zrobić i pozycjonowac?


RE: [Wykonam] Silne, Skuteczne. Tematyczne. Linkowanie I Pozycjonowanie! - Verb22 - 24-07-2020 14:11

(23-07-2020 15:35)Sergiuszo napisał(a):  Kolego a stronę sklepu ze sterydami online też możesz zrobić i pozycjonowac?

PW