Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Monetyzowany kanał na YouTube - Ile filmów dziennie dodawać w celu uniknięcia bana - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Monetyzowany kanał na YouTube - Ile filmów dziennie dodawać w celu uniknięcia bana (/Temat-Monetyzowany-kanal-na-YouTube-Ile-filmow-dziennie-dodawac-w-celu-unikniecia-bana-155920)



Monetyzowany kanał na YouTube - Ile filmów dziennie dodawać w celu uniknięcia bana - Resk - 18-04-2018 14:07

Witam wszystkich ponownie!

Mam na YouTube kanał podłączony pod AdSense. Kanał istnieje już kilka miesięcy. Ile filmów dziennie mogę maksymalnie dziennie dodawać, żeby YouTube nie zbanował za spamowanie? Przypomnę jeszcze, że w tamtym roku miałem również kanał podłączony pod AdSesne i po okresie półtora miesiąca kanał został zbanowany. Nie było żadnych roszczeń odnośnie praw autorskich. Widocznie YouTube uznał, że zbyt wiele filmów dziennie było publikowanych i usunął kanał. Proszę o Wasze opinie. Nie chcę stracić tego kanału, ale chcę też jak najwięcej zarobić.

Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi!
Resk


Monetyzowany kanał na YouTube - Ile filmów dziennie dodawać w celu uniknięcia bana - Hybrid1990 - 25-04-2021 18:19

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.