Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Przyszłość - sposób na życie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Przyszłość - sposób na życie? (/Temat-Przyszlosc-sposob-na-zycie-155902)

Strony: 1 2


Przyszłość - sposób na życie? - dominikstawniak - 17-04-2018 20:59

Witam, jestem tu nowy, w zarabianiu online może i zielony, jednak o czymś tam mam pojęcie i coś tam próbuję (z różnymi skutkami). Aktualnie kończę technikum (lada moment matura), co potem jeszcze się zastanawiam, czekam na przysłowiowy grom z jasnego nieba. Dobra teraz moja mała historia.
Zacząłem od klikania (centrum reklamy) oraz ankiet (opinie.pl i ariadna), jestem tam najdłużej, jednak z czasem coś tam pozakładałem dodatkowego co jest mniej warte uwagi. Pracuję? z programami partnerskimi. Jeśli można to tak nazwać, bo raczej wdarł się tam marazm. M2M przyniósł mi łącznie ponad 100 zł zysku tylko, a Ebroker stoi póki co nietknięty. Założyłem też bloga, który widać w podpisie (zapraszam do odwiedzania i zerkania o co biega), jednak brak mi motywacji do naprowadzenia tego na odpowiedni kierunek.
Ostatnio wypłaciłem 20 zł w centrum reklamy (łącznie zarobiłem tam ponad 80 zł już), w panelu ariadna zakupiłem za punkty książkę, natomiast w opinie.pl jakiś czas temu 50 zł wypłaciłem. Chyba nie ma tragedii? Jestem tu nowy, witam wszystkich serdecznie oraz liczę, że będziecie śledzić dziennik i do tego zachęcam. Zestawienia będę robił cotygodniowe, myślę, że będzie to najlepsze rozwiązanie i w miarę często pojawiać się będą tu posty. Także do usłyszenia w niedzielę/poniedziałek. Smile


RE: Przyszłość - sposób na życie? - ken2000 - 17-04-2018 21:52

Będę zaglądać Big Grin


RE: Przyszłość - sposób na życie? - daro555 - 17-04-2018 22:30

Powodzenia Smile


RE: Przyszłość - sposób na życie? - Captain - 18-04-2018 08:35

Ogarnij sobie zarabianie na mypay.pl to najlepsza rzecz dla początkujących, sam kiedyś tam zarabiałem. Można zarobić o wiele wiele wiele więcej niż w buxach, jeśli masz zmienne ip, a zaraz jest to całkowicie nieskomlikowane i nie wymaga doświadczenia ani żadnych specjalnych umiejętności czy wiedzy Wink


RE: Przyszłość - sposób na życie? - Xanter98 - 18-04-2018 08:41

Jak ma to być sposób na życie to olej wszelkie buxy, ankiety, czy mypaye. Zajmij się afiliacją czy CPA i rozwijaj się, zamiast klikać za grosze.


RE: Przyszłość - sposób na życie? - nykkusek - 19-04-2018 09:52

Tak jak @[Xanter98] napisał - buxy, ankiety i inne są dobre dla 50 latków co nie ogarniają za bardzo kompa i chcą sobie dorobić do etatu.

Celuj od razu w programy partnerskie, CPA - radziłbym omijanie SMS, bo jak wiadomo rynek przechodzi transformacje.


RE: Przyszłość - sposób na życie? - Caevar - 19-04-2018 11:10

I ja mogę potwierdzić zdanie poprzedników, chociaż sam tematem interesuję się niecało rok, to już przerobiłem buxy, ankiety oraz mypay. Z buxów i mypay zrezygnowałem szybko - efekty jak dla mnie za mało widoczne, być może do tych pierwszych kiedyś wrócę jak będę wiedział jak generować skutecznie ruch. Zostałem przy ankietach, bo to coś co można robić w miarę spokojnie od czasu do czasu jako dorobienie do etatu, ale nic więcej.

Wiem natomiast i widzę, że najlepiej ludzie zarabiają na programach partnerskich i tutaj jakoś trzeba próbować się odnaleźć.


RE: Przyszłość - sposób na życie? - Wojtek574 - 21-04-2018 22:08

Szanuję za to że jesteś nowy i nie zalisz się że nie wiesz od czego zacząć i prosisz ludzi o niszę jeden ogarnięty przynajmniej Smile A co do tematu moje zdanie jest takie jak wyżej kolegów chociaż ja bym proponował odrazu nie wychodzić z ankiet robić sobie powoli jak jesteś przy PC to raz na jakiś czas zerknąć zrobi ankietę jedna czy dwie jako odskocznią np od czytania forum czy też probowania sił w cpa. Polecam zerknąć ci na Lead network lub ppi cinstaler (cinstaler nie jest bardzo wymagający a jakiś zysk może przynieść oraz trochę nauczyć co gdzie i jak)
Życzę powodzenia i dużo zielonych Smile


RE: Przyszłość - sposób na życie? - dominikstawniak - 22-04-2018 08:21

Dzięki panowie za opinie, podpowiedzi. Zaczynam pisać dziennik (choć w sumie tygodnik) też jako można powiedzieć motywację. Za parę miesięcy zerknę na pierwsze wpisy i nie stoczę z obranej drogi (mam nadzieję!). Planowałem już od dawna pójść w M2M lub Ebroker, zacząłem pisać bloga https://jak-zarzadzac-finansami.blogspot.com/ choć jak widzicie na mizernym poziomie, jednak mam jakąś tam wizję na jego powstawanie. Te całe buxy to te płatne linki, w których za ilość wejść płacą? Bo zastanawiałem się też nad tym, żeby za zarobki za klikanie kupować reklamę i tam właśnie płatne linki zapodać + wejścia na bloga by podskoczyły (nie pomyliłem pojęcia?) . Jestem świeży i nie ukrywam, że na wszystkim się nie znam, jednak sumiennie podniosę poziom kompetencji. Lekko przed lub w trakcie rozpoczęcia studiów planuję ruszyć z profesjonalną stroną, już nie sam blog, tylko ogólnie propagandowo do zarabiania pod cpa. Plany są, ambicje są, motywacja jest, tylko jak zawsze czasu brak, ale to się zmieni niedługo.

Dobra teraz tygodniowe zestawienie. Zarejestrowałem się na sejfika i imperiumreklamy na przełomie wtorku/środy, z tego drugiego jestem mniej zadowolony, żeby nie powiedzieć zawiedziony wręcz. W centrumreklamy natomiast zarobek, z troszkę dalszej perspektywy jak tydzień, ale tylko o kilka dni. Wypełniłem też kilka ankiet, ale ankiety jako zarobek będę wrzucał dopiero jak wypłacę coś. Co mnie smuci? Wypełniłem kilka wniosków na własne konto w M2M i żadnego mi nie zaliczyło (fundusz inwestycyjny, konto bankowe i abonament telefoniczny), łącznie koło nosa przeszło mi ponad 200 zł, więc jestem w szoku. W ogóle nie wyświetla mi się na ten miesiąc żaden wniosek wypełniony, co się dzieje? Wszystko z moich linków, od razu wypełnianie wniosku, nie wiem o co chodzi kompletnie.

W tym tygodniu:
http://centrumreklamy.com +1,36 zł
https://sejfik.com +0,72 zł
http://imperiumreklamy.com +0,11 zł


RE: Przyszłość - sposób na życie? - mahuzz - 22-04-2018 10:02

Co do bloga, zdecydowanie polecam przenieść się na Wordpressa na własnej domenie .pl Smile
Pozdro!