Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. (/Temat-Szukam-kogos-do-wspolpracy-prowadzenie-sklepu-z-lajkami-wyswietleniami-itp-155892)



Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Xaimeer - 17-04-2018 11:31

Cześć,

Mam gotowy biznes. Sprzedaż usług social media np. lajki, followers, wyświetlenia YouTube itp.
Wszystko dużo taniej niż na allegro. Do tego mam stworzony automatyczny panel dla klientów.

Nie mam czasu się tym zajmować.
Jeśli masz doświadczenie w sprzedaży takich usług lub chcesz się w to mocno zaangażować to zapraszam. Kontakt priv potem gg.

około 5 osób może być Smile


RE: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - wachow - 17-04-2018 11:53

priv


RE: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Captain - 17-04-2018 16:58

Napisz na PW szczegóły na czym by to polegało i jaki jest zakres obowiązków.


RE: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - hexloip - 25-04-2018 21:42

aktualne?


RE: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Szaman1644 - 30-04-2018 08:13

Jeżeli aktualne napisz również do mnie Smile


RE: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Kajmann - 30-04-2018 08:55

Priv


RE: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Karimes - 30-04-2018 09:03

Priv


RE: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Samsonov - 30-04-2018 21:48

Tez sie chetnie podejme, o ile aktualne - w co watpie... ;d


RE: Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Karamber - 01-05-2018 05:57

Oj sporo tych chętnych Wink Posiadam doświadczenie do oferty mogę dorzucić coś ode mnie mianowicie fan page na sprzedaż Wink przedstaw mi ofertę na priv jeśli nadaj aktualne .


Szukam kogoś do współpracy - prowadzenie sklepu z lajkami, wyświetleniami itp. - Majka - 07-01-2019 15:25

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.