Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czary mary, gdzie są moje dolary? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czary mary, gdzie są moje dolary? (/Temat-Czary-mary-gdzie-sa-moje-dolary-155885)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - EfectiveWork - 11-12-2018 22:24

@[Bob5634] Można w takim razie wiedzieć w jaki sposób pozyskałeś taką ilość osób i ile czasu Ci to zajęło ? Smile


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 12-12-2018 10:21

Promuje insta od listopada na stronach związanych z moją nisza.


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 17-01-2019 18:58

̶C̶z̶a̶r̶y̶ ̶m̶a̶r̶y̶ ̶a̶d̶o̶l̶f̶ ̶h̶i̶t̶l..
Trochę mnie nie było tutaj, nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Na chwilkę odpuściłem zarabianie aby odpocząć, ale ponownie jak bumerang wracam do gry.

Jesli chodzi o moje największe osiągnięcie to na instagramie przebiłem 200k followersów, mysle, ze po wbiciu 250k zacznę rozwijąc kolejne insta, zamiast skupiać się na jednym.
Oprócz tego zacząłęm rozwijać fb, obecnie mam już 4k lajków więc powoli do przodu.

Wkońcu ruszłem też z seo, stworzyłem 12 stron pod BH, wszystkie są już zapełnione treścią i zoptymalizowane, pozostaje tylko linkowanie. Smile

Mam bardzo duży plan działania i mnóstwo pracy, dlatego dzisiaj takie krótkie podsumowanie. Wink
Pozdro