Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czary mary, gdzie są moje dolary? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czary mary, gdzie są moje dolary? (/Temat-Czary-mary-gdzie-sa-moje-dolary-155885)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 12-11-2018 14:11

Tydzień minał szybko, nie udało się jednak osiągnąć zamierzonego celu, wiec na ten tydzień jest taki sam.
Zarobiłem 74,40$ i 18 złotych z mylead+leadnetwork, nie reklamowałem jeszcze linków na nowych kontach, więc i tak jest progress.
Przez cały tydzień skupiałem się na testowaniu nowych zródeł ruchu, jedne wypadły lepiej, inne gorzej, najważniejszy cel obecnie zautomatyzowanie to ruchu za pomocą zenopostera, i automatyzacja twittera.
Jeśli chodzi o to ile follow zdobyłem to instagram w tydzień 1937 followersów, twitter 1128.
Pozdro Wink


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 19-11-2018 12:33

Pora na kolejne podsumowanie Smile
Jeśli chodzi o zarobki to wyniosły one $87.64, czyli nadal nie zdobyłem 100$, ale jestem coraz bliżej Wink.
Niestety nie udało mi się zmonetyzować twittera ani instagrama przez problemy techniczne, z jakiegoś powodu kiedy użyłem opcji lockera na własnej domenie, w większości przypadków wyświetlała się pusta strona, co sprawiło, że straciłem ruch :/. W tym tygodniu spróbuje postaram się naprawić problem i jeszcze raz puścić link.
Co zrobiłem przez ten czas:
zbudowałem 20 templatek do zenka.
kupiłem bota, więc teraz konto na twitterze działa cały czas auto.
wbiłem 5968 (+4031) followersów na instagramie, i 2379(+1251) na twitterze.
Cele na ten tydzień:
100$ xD
Jeśli zrobię liste stron to kolejne 50 templatek do zenka
4 kolejne konta do twittera, 2 do tumblra i 2 do insta.
pozdro Wink


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 28-11-2018 16:47

Witajcie, pora na ostatnie podsumowanie w tym miesiącu. Wink
Największy plus jest taki, że zarobiłem $114.32, czyli wkońcu osiągnąłem cel 100$ tygodniowo. Troche mi to zajeło, ale grunt, że się udało Big Grin.

Jeśli chodzi co zrobiłem w poprzednim tygodniu, to skupiłem się na tworzeniu listy do promo, zbudowałem około 1000 stron które czekają na dalszą redakcje w kireunku potencjału. Udalo mi się też zakupić w promocji sporo domenek .com na namecheap kiedy był blackfriday więc to też na plusie.

Obecnie oprócz sociali zamierzam się skupić na na nauce seo, zapisałem sobie sporo materiału i zamierzam go jak najszybciej przerobić Wink.

Na twitterze wbiłem 4051(+1672), na insta idzie gładko bo już ponad 13k followersów (+7497), myśle, że do końca roku spróbuje wbić 100k. Wink
To chyba na tyle, pozdro


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Marcins1996 - 28-11-2018 17:31

Jak zdobywasz tyle obserwujących na Twitterze i followersów na Instagramie ?


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 28-11-2018 19:26

Promuje insta na na stronach związanych z moja niszą, a jeśli chodzi o twitter to używam bota.


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Marcins1996 - 28-11-2018 20:00

To na niezłej ilości for musisz się ogłaszać skoro zdobyłeś 14k followersów hehe. Ile czasu dziennie ci to zajmuje ? Jeżeli godzinę dziennie to też się tym zajmę xD


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 29-11-2018 09:58

Cytat:To na niezłej ilości for musisz się ogłaszać skoro zdobyłeś 14k followersów hehe. Ile czasu dziennie ci to zajmuje ? Jeżeli godzinę dziennie to też się tym zajmę xD

W godzine dziennie dasz radę, jak znajdziesz miejscówki i je zautomatyzujesz xD.


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 11-12-2018 16:22

Witajcie, pora na pierwsze i prawdopodobnie ostatnie krotkie podsumowanie w tym roku Smile.

Przez ten czas skupiałem się głównie na nauce seo, wybrałem już nisze do promocji która ma dużą konkurencje i możliwości zarobkowe, ale jednocześnie inne strony ktorę so obecnie w topie sa bardzo słabo zoptymalizowane pod seo więc myśle, że dam radę xD.

Jesli chodzi o sociale to ze zwględu na brak czasu odpuściłem twittera do końca roku, i skupiłem się na instagramie na którym wbilłem już 39k followersów! (+ jakieś 26k) Jest spory progres, udało się w dodatku zrobić 2 płatne shoty więc zarobiłem trochę Cool.
Na ogads zarobiłem 98$ w poprzednim tygodniu i 80$ na insta za shoty.

Pozdro, wesołych świąt, szcześliwego nowego roku i wysokich zarobków Big Grin.


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - EfectiveWork - 11-12-2018 19:48

Możesz mi powiedzieć czy działając na Instgramie korzystasz botów ?

Co do wyników to dzieje się, dzieje Smile Oby tak dalej Smile


RE: Czary mary, gdzie są moje dolary? - Bob5634 - 11-12-2018 20:21

Cytat:Możesz mi powiedzieć czy działając na Instgramie korzystasz botów ?

Co do wyników to dzieje się, dzieje Smile Oby tak dalej Smile

Dzięki, nie korzystam z botów, ponieważ raz, nie chce oberwać bana, dwa nie wrzucam tyle contentu abym musiał to automatyzować, a trzy zauważyłem, że insta strony wbite metodą follow/unfollow sprawiają wrażenie "spamerskich".