Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Czary mary, gdzie są moje dolary? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Czary mary, gdzie są moje dolary? (/Temat-Czary-mary-gdzie-sa-moje-dolary-155885)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 22-04-2018 14:57

Dzisiaj mało pracy bo dzień na odpoczynek, tylko podbije posty na fb, ale od jutra ruszam ostro z celem osiągniecia 10$ dniówki.
Wczorajszy zarobek $5.78 , Lączny zarobek 11.03$


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - DanielL - 23-04-2018 04:32

Bob5634 takie pytanie tak jak lecisz z tym ogads można content locker wbić na stronke z darmowym hostem domenom? jak np. prv.pl? czy będzie problem jakiś?


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 23-04-2018 12:43

Cytat:Bob5634 takie pytanie tak jak lecisz z tym ogads można content locker wbić na stronke z darmowym hostem domenom? jak np. prv.pl? czy będzie problem jakiś?

Nie wiem dokładnie o co pytasz, żeby mieć locker na własnej domenie musisz mieć opcje uploadu plików np index albo og.php ( na każdym płatnym serwerze jest taka opcja, nie wiem jak na darmowym.) który jest potrzebny do opcjii custom domain. Możesz też na stronie dodać locker w <head> , ale nie wiem czy to zadziała na na poście.

Wczorajsze zarobki : $4.62 , Lączne : 15.65$
Na dzień dzisiejszy zabrałem się za testowanie nowych metod promocji na facebooku podpatrzonych u konkurencji Jerk2 . Zmieniłem też strukturę wrzucania postów z co 2/3 godzina na postowanie tylko kiedy jest największy ruch.
Pozdro Smile


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 24-04-2018 18:20

Podsumowanie kolejnego dnia Big Grin
Wczorajsze zarobki : $3.44 , Lączne : 19.09$
Wczoraj spadek zarobków i zasięgów, dzisiaj wrzuciłem tylko posty bez lockera.
Odpuściłem sobie na razie nową metodę promocji, bo zauważyłem, że konkurencja rano wyleciała z banem Big Grin .
Na razie zostawiłem też twittera, bo stwierdziłem, że bez bota będzie ciężko a promowanie ręcznie zajmuje za dużo czasu.
Obecnie na razie celuje w osiągnieciu jak najlepszych zasięgów na fb, i potem przenieść wyciągnięte doświadczenie na promowanie innych nisz. Wink


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Szaman1644 - 30-04-2018 08:45

Bob jak leci? Ja na razie nie monetyzuje ani Fanpage ani kont FB, ale chciałbym zobaczyć jak to u ciebie wygląda? Skąd bierzesz oferty i jeżeli to nie tajemnica jaką masz tematykę bloga?


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 12-05-2018 15:32

Witam po przerwie Big Grin . Niestety przerwałem prowadzenie dziennika i zarabiania, ponieważ złapałem jakiegoś wirusa i zachorowałem. Ogólnie niewiele zrobiłem przez ten czas, starałem się planować posty jak czułem się lepiej, ale nie stworzyłem nic nowego poza tym. W dodatku jedno z moich kont na fb dostało weryfikacje zdjęciową, chociaż nic na nim nie robiłem i służyło tylko jako zapasowy admin.
W kwietniu zarobiłem 40,44$, a w tym miesiącu wpadło już 116.98$ , czyli pomimo bardzo ograniczonej pracy zarobilem już prawie 3 razy więcej niż w poprzednim miesiącu Wink. Od poniedziałku zamierzam ostro wrócić do pracy i wyciągnąć przynajmniej 300$ w maju. Pozdro Smile
Cytat:Bob jak leci? Ja na razie nie monetyzuje ani Fanpage ani kont FB, ale chciałbym zobaczyć jak to u ciebie wygląda? Skąd bierzesz oferty i jeżeli to nie tajemnica jaką masz tematykę bloga?
Ja monetyzuje od początku stronę fb, ale nie mogę zdradzić niszy Wink


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - BartiHD - 12-05-2018 15:36

Powodzenia, też działam na facebooku z fanpage jeśli chcesz współpracy zapraszam na PW


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Wojtek574 - 12-05-2018 21:48

Nieźle az dostałem bolu pupy heh Big Grin Zdradzisz czy działasz na pl czy ocean?


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 13-05-2018 09:28

Cytat:Powodzenia, też działam na facebooku z fanpage jeśli chcesz współpracy zapraszam na PW
Dzięki za propozycje, ale wolę działać samemu Wink

Cytat:Nieźle az dostałem bolu pupy heh Zdradzisz czy działasz na pl czy ocean?
Celuje tylko w us (80% ruchu mam z us)
Pozdro Smile


RE: Start od zera na faceboku cpa/cpi - Bob5634 - 14-05-2018 07:29

Od poprzedniego wpisu wpadły 42$ i obecnie w tym miesiącu zarobiłem 159.85$ . Wczoraj pierwszy raz pobiłem 20$ dniówki i zabrakło mi tylko 0.45$ to przebicia 30$ :/ . Dałbym radę, ale część moich postów została oflagowana jako spam i usunięta przez fb. Pozdro Smile