Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Problem z paxum i epayments - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: Inne (/Forum-Inne-334)
+---- Wątek: Problem z paxum i epayments (/Temat-Problem-z-paxum-i-epayments-155870)



Problem z paxum i epayments - veryshy - 14-04-2018 20:47

witam serdecznie. zarabiam przez internet. Wcześniej odbierałam wypłaty na Firstchoicepay. Dostałam jednak informacje, że ta opcja jest już zamknięta. Okazało się że strony z którymi współpracuje oferują paxum i epayments. Ale sprawa jest bardziej skomplikowana.... Musialabym odebrac wyplate na paxum i przelac jak na epayments. Po czym wypłacic z epayments całosc ( na to konto najwiecej srodkow wplywa wiec chce przelac mniejszość do większości, a druga sprawa paxum ponoć tez konczy dzialanosc z przedplaconymi kartami). Teraz moje pytanie wyglada tak jak uzyskać karte z epayments? ta usluga jest dla mnie nie dostepna teraz. I czy istnieje mozliwosc transferu pieniedzy w dolarach z paxum na epayments... Duzo szukam o tym ale może jak na kobiete przystalo takie sprawy mnie Przerosly i moze jest ktos mądrzejszy i mi wyjaśni to. Pomoże. Moze nawet zna oplaty. Ktos kto lepiej zna sie na temacie. pozdrawiam


RE: Problem z paxum i epayments - Martinuss - 15-04-2018 17:12

@[veryshy]

Procesory płatnicze i bankowość to moja działka. Podbij na PW


RE: Problem z paxum i epayments - Adambochnia - 22-09-2019 08:49

(15-04-2018 17:12)Martinuss napisał(a):  @[veryshy]

Procesory płatnicze i bankowość to moja działka. Podbij na PW

Napisałem PW Smile