Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strona w Blogspot iframe maskowanie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Bloger, Blogspot i inne blogi (/Forum-Bloger-Blogspot-i-inne-blogi-361)
+--- Wątek: Strona w Blogspot iframe maskowanie (/Temat-Strona-w-Blogspot-iframe-maskowanie-155852)



Strona w Blogspot iframe maskowanie - aero2 - 13-04-2018 12:36

Witam.

Chciałbym by na stronie Blogspot ukazywała się strona programu partnerskiego w iframe maskowanie nie przekierowanie jak to zrobić? Ma ktoś kod do wstawienia?


RE: Strona w Blogspot iframe maskowanie - rachman - 13-04-2018 14:50

Cytat:maskowanie nie przekierowanie
? Nie do końca rozumiem? W iframe podajesz parametr src z adresem strony. Chcesz żeby go nikt nie mógł podejrzeć w źródle strony czy jak? Jeśli tak to możesz wstawiać iframke bez adresu, adres uzupełniać w javascript. Nie wiele to ukryje ale przed laikami na pewno. Nie sprawdzałem ale w "zbadaj element" adres i tak prawdopodobnie by był widoczny mimo że w źródle nie byłoby go...


RE: Strona w Blogspot iframe maskowanie - radek0389 - 13-04-2018 14:53

W zbadaj element na pewno będzie adres.

A z jakiego powodu chcesz maskować link z PP?


RE: Strona w Blogspot iframe maskowanie - rachman - 13-04-2018 15:03

No też tak myślę bo to logiczne by było.
Można wstawić swój własny z redirectem no ale przecież jak ktoś zechce i tak może próbować z sukcesem podpatrzeć gdzie przekierowuje link.
Jak bardzo i po co to maskowanie potrzebne?


RE: Strona w Blogspot iframe maskowanie - aero2 - 13-04-2018 15:15

@[radek0389] @[rachman]
Pomyślałem, że jak Facebook blokuje link programu partnerskiego, to sobie tak zrobię na blogspocie w iframe i będzie maskowanie, a że to domena blogowa od Google, to może tak nie zablokują szybko, jeśli się po spamuje takim linkiem na priv. Tylko nie wiem jaki kod się wstawia i w jakim miejscu aby stronę wyświetliło.


RE: Strona w Blogspot iframe maskowanie - rachman - 13-04-2018 15:39

Kod PHP:
<iframe src="TU-ADRES-STRONY-WSTAW" style="width:100%;height:100%;border:none;"></iframe
Wpakuj to w kod strony a jak się nie znasz to zamiast treści na stronę/podstronę (tylko wtedy będzie widać nagłówek i stopkę bloga) tylko edytor ustaw nie na pisanie a kodowanie by wkleić to.

edit: najlepiej edytować szablon bloga i zamiast niego w BODY wstawić tylko to. Dawno się blogspotem nie bawiłem ale na forum było o przekierowaniu w blogspocie i tam było opisane jak edytować szablon bloga


RE: Strona w Blogspot iframe maskowanie - Roser17 - 24-09-2018 20:41

Sory za odkop ale gdy dodaje to w treści strony to jest takie małe