Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zakup 48 spółek a prowizja maklerska przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Zakup 48 spółek a prowizja maklerska przez internet? (/Temat-Zakup-48-spolek-a-prowizja-maklerska-przez-internet-155766)



Zakup 48 spółek a prowizja maklerska przez internet? - lew23 - 08-04-2018 15:40

Witam prowizja maklerska w banku ing wynosi 0,30 % i minimum 3 złote. Przy zleceniu zakupu akcji u 48 spółek prowizja 0,30 % liczona jest łącznie od zakupu wszystkich 48 spółek w jeden dzień czy od jednej spółki liczą minimum 3 złote? Chciałbym naśladować Bershire Hathway firmę Warrena Bufeta. Co kwartał pokazane są danę jaki procent przeznacza ta firma na akcję. Co ciekawe jeszcze nie skorzystałem, ale można pobrać na telefon aplikację ibilionaire, która aktualizuję regularnie portfel Warena Bufeta i innych największych miliarderów, choć jeśli ktoś nie chcę wcale płacić za ściągnięcie aplikacji bodajże 5 dolarów, to może znaleźć jego portfolio w internecie. Właśnie interesuje mnie wypełnienie swojego portfolio jego akcjami firmy, bo w końcu Warren Buffet to najlepszy inwestor w historii. Dzięki pozdrawiam.


RE: Zakup 48 spółek a prowizja maklerska przez internet? - thomasward - 08-04-2018 18:01

Za każdą transakcję papierami wartościowymi jest 0,30% czyli minimum 3 zł prowizji. Czyli jak będziesz miał 48 transakcji, to zapłacisz minimum 144 ziko.


RE: Zakup 48 spółek a prowizja maklerska przez internet? - lew23 - 08-04-2018 19:27

thomas te minimum 3 zł lub 0,30 % jak więcej liczy się od zakupu jednej akcji czy zakupu jednej spółki, gdzie mogę zakupić 10 akcji i płacę minimum 3 zł lub 0,30% ?


RE: Zakup 48 spółek a prowizja maklerska przez internet? - trikmen - 10-04-2018 09:06

Chyba lepiej byłoby co dwa, trzy miesiące robić dokup akcji, aby nie płacić tak dużych prowizji.