Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wyindeksowana strona główna - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Pozycjonowanie (/Forum-Pozycjonowanie-398)
+--- Dział: Pytania i Problemy dotyczące SEO (/Forum-Pytania-i-Problemy-dotyczace-SEO-400)
+--- Wątek: Wyindeksowana strona główna (/Temat-Wyindeksowana-strona-glowna-155761)



Wyindeksowana strona główna - precell - 07-04-2018 19:07

Hej
Mam taki problem. Na jednej z moich stron, nie do końca legalnej poleciało w otchłań parę podstron, w tym niestety strona główna.

Strona przeszła na jasną stronę mocy. Jest jakiś sposób, żeby ponownie zaindeksować stronę główną? W GSC w zakładce "Ręczne Działania" nie mam opcji "zgłoś do ponownego sprawdzenia".

@[Vasaki]
Jakieś pomysły? ;-)


RE: Wyindeksowana strona główna - Karewer - 07-04-2018 20:13

Linkować, żeby bot ponownie trafił na stronę. Jeśli przeszła na jasną stronę mocy i oczywiście znajduje się na niej wartościowy content, to zapewne zostanie ponownie zaindeksowana. Niestety, ale nikt tutaj nie pomacha czarodziejską różdżką, bo pewne zabiegi wymagają czasu i tego nie przeskoczysz Smile


RE: Wyindeksowana strona główna - radek0389 - 07-04-2018 20:15

Pytanie czy strona/domena została tylko wyindeksowana czy zbanowana?


RE: Wyindeksowana strona główna - precell - 07-04-2018 20:38

@[radek0389]
Wybrane podstrony, w tym strona główna dostała po dupie za DMCA ;-)

Tak trochę dziwnie to wygląda, że strona ma zaindeksowanych ponad 729 podstron, bez strony głównej ;-)


RE: Wyindeksowana strona główna - Karewer - 08-04-2018 13:53

Jeśli byłaby zbanowana, to w GSC max. po 3 dniach pojawiłaby się taka informacja.


RE: Wyindeksowana strona główna - s_matysik - 13-04-2018 20:04

W GSC na pewno jest już informacja o ręcznych działaniach np. "czysty spam" i można próbować wysyłać o ponowne rozpatrzenie


RE: Wyindeksowana strona główna - precell - 13-04-2018 21:15

(13-04-2018 20:04)s_matysik napisał(a):  W GSC na pewno jest już informacja o ręcznych działaniach np. "czysty spam" i można próbować wysyłać o ponowne rozpatrzenie

Nie ma, dostałem tylko maila że wybrana podstrona została usunięta z google.


RE: Wyindeksowana strona główna - sirkwot - 25-04-2018 11:58

(07-04-2018 19:07)precell napisał(a):  Hej
Mam taki problem. Na jednej z moich stron, nie do końca legalnej poleciało w otchłań parę podstron, w tym niestety strona główna.

Strona przeszła na jasną stronę mocy. Jest jakiś sposób, żeby ponownie zaindeksować stronę główną? W GSC w zakładce "Ręczne Działania" nie mam opcji "zgłoś do ponownego sprawdzenia".

@[Vasaki]
Jakieś pomysły? ;-)
W GSC można przesłać mapę strony lub posłużyć się narzędziem "Pobierz jako Google". To drugie jest bardzo pomocne. Można bezpośrednio zgłosić dany URL do zaindeksowania.


RE: Wyindeksowana strona główna - Patipati02 - 10-05-2018 09:08

Usuń u umieść zawartość na innej podstronie...itd


RE: Wyindeksowana strona główna - precell - 10-05-2018 15:32

(10-05-2018 09:08)Patipati02 napisał(a):  Usuń u umieść zawartość na innej podstronie...itd

Tak, stronę główną przeniosę na inną podstronębeka