Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmowy, liniowy program do tworzenia filmów na YouTube 720p (Windows 32 bit) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: YouTube (/Forum-YouTube-454)
+--- Wątek: Darmowy, liniowy program do tworzenia filmów na YouTube 720p (Windows 32 bit) (/Temat-Darmowy-liniowy-program-do-tworzenia-filmow-na-YouTube-720p-Windows-32-bit-155733)



Darmowy, liniowy program do tworzenia filmów na YouTube 720p (Windows 32 bit) - Resk - 05-04-2018 11:58

Witam!

Poszukuję darmowego programu do tworzenia filmów na YouTube. Warunek, program musi być liniowy, zawierać opcję kadrowania, wycinania obrazów video, nakładania własnego logo do filmu oraz wycinania w odpowiednich momentach filmu. MovieMaker odpada. Mam na dysku VSDC Free Editor, który spełnia wszystkie wymagania oprócz jakości filmów HD. Maks. 480p robi filmy, a potrzebuję koniecznie HD. Czy są w ogóle takie programy dostępne na rynku?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi!


RE: Darmowy, liniowy program do tworzenia filmów na YouTube 720p (Windows 32 bit) - PhantomKiller - 05-04-2018 22:00

Camtasia Studio, polecam - dobry program i łatwy w obsłudze. Akurat na początek Smile


RE: Darmowy, liniowy program do tworzenia filmów na YouTube 720p (Windows 32 bit) - Resk - 06-04-2018 10:47

Dzięki zbanowany użytkowniku. Miałem kiedyś Camtasia 8, więc ponownie teraz wróciłem do tego programu. Tym razem do Camtasia 9. Zobaczymy jak się będzie sprawować.

Pozdrawiam!


RE: Darmowy, liniowy program do tworzenia filmów na YouTube 720p (Windows 32 bit) - Snaper - 06-04-2018 19:34

Camtasia albo coś dla już bardziej obeznanych w temacie - Sony Vegas Smile


RE: Darmowy, liniowy program do tworzenia filmów na YouTube 720p (Windows 32 bit) - radek0389 - 06-04-2018 20:02

A ma ktoś camtasie na system 32 bit? Kiedyś jakaś wersję miałem, gdzie mi ją wcieło.