Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. (/Temat-Poszukiwana-osoba-do-wspolpracy-sprzedaz-produktow-155732)

Strony: 1 2


Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - misiaczek25 - 05-04-2018 11:14

Witam serdecznie, szukam osoby do współpracy najlepiej z kontem allegro (firmowym) ale nie koniecznie. Sprzedaż polega na sprzedaży pewnych produktów które ja udostępniam.
Jeśli chodzi o zarobek to jest pewny w granicach od 50zł do nawet 200zł dziennie na czysto.
Po więcej informacji zapraszam na GG 13758344

Pozdrawiam


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - aron-baron - 05-04-2018 11:23

Napisałem na GG


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - misiaczek25 - 05-04-2018 11:35

Wymagany jest własny wkład.


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - mcmaks - 05-04-2018 14:13

Jeżeli aktualne to proszę o więcej informacji na pv


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - misiaczek25 - 05-04-2018 14:24

Jak najbardziej aktualne.
Proszę pisać.
Jeśli chodzi o szczegóły to nie mogę ich zdradzić.
Zarobek pewny, wymagany wkład minimum 500zł aby cokolwiek zarobić.
Ja udostępniam 6 produktów, ty sprzedajesz i tak w kółko.


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - fidellodelacraux - 12-04-2018 00:48

poprosze info na priv , jestem zainteresowany


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - pshemek1 - 12-04-2018 19:59

Proszę o info na priv Wink Mam nadzieję że to jest 100% legit?


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - Xanter98 - 12-04-2018 20:47

Napisałem, przegadaliśmy sprawę, byłem zainteresowany, miał podjąć decyzję, ale jakoś odpuścił. Nie wiem czy odpuścił całkowicie temat czy tylko mnie zlał, bo chciałem to zrobić właśnie legitnie Tongue Ale ogólnie trzeba DG do tego, jak ktoś chce robić bez to droga wolna i wtedy myślę, że współpraca się ułoży. Ale kolega misiaczek nie robi tego legalnie, bo nie chce mieć żadnych dochodów, więc albo musicie mu płacić na czarno albo odkupujecie od niego i nie macie co wpisać w koszty, jak ktoś jest zainteresowany takim układem to hajs jest duży do zrobienia Wink


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - Marros - 13-04-2018 07:12

info na priv


RE: Poszukiwana osoba do współpracy, sprzedaż produktów. - misiaczek25 - 17-04-2018 20:59

Ciągle przerabiam temat :-)