Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [Zamknięty]Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) (/Temat-Zamkniety-Przebieg-Forumowego-Restocku-z-Kubkami-15572)

Strony: 1 2


RE: Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - Yanke$ - 25-10-2010 05:41

Gratuluję nagrody, chociaż nie wiem, w czym ten filmik taki wyjątkowy Smile


RE: Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - Killer - 25-10-2010 09:50

(25-10-2010 05:41)Yanke$ napisał(a):  Gratuluję nagrody, chociaż nie wiem, w czym ten filmik taki wyjątkowy Smile

Odpowiedz jest bardzo prosta zmontowal swietne promo, gdybys mial chocaz w polowie tak dobre umiejetnosci jak on to pewnie wykazalbys sie tym jako tutor, a tak to tylko krytykujesz.


RE: Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - Boonys - 25-10-2010 13:42

Cóż,nie ma co,dość fajny filmik,podoba mi się dla tego,że widać mnie jak już posta strzeliłem Big Grin
Wtedy to chyba 50 reputków miałem,szkoda trochę :\


RE: Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - Miu - 25-10-2010 14:46

fajnie Wink Podobnie z kubkiem było na urodzinowym restocku,tylko że nawet nie widziałem go na zielono Tongue
dobra praca Lookso Smile


RE: Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - Lookso - 25-10-2010 14:51

Dziękuję za ten zaszczyt, nawet nie wiedziałem, że ten filmik będzie miał takie poparcie wśród nawet samego Admina Huh
Ktoś musi się postarać trochę, żeby to forum istniało, więc chciałem się do tego przyczynić i stworzyłem ten filmik jak i również inne, bo co tu dużo mówić... nasze forum jest THE BEST! Wink Tongue

EDIT:// Ten filmik znajduje się również na moim koncie na YouTube, ponieważ wszystkie moje filmy przerzuciłem ostatnio na YT Wink

[youtube]tjnzMrYC3zY[/youtube]

(24-10-2010 21:09)paskur napisał(a):  niezly bot, ja tam sobie z hotkeyami kubeczek urwalem

Bota nie miałem i nie mam. To były tylko dodatki do Mozilli Firefox tj. AutoFill i Check4Change Lol
Check4Change odświeżał mi z początku co 5 sekund, lecz później przestawiłem na co sekundę. Mam internat 6 Mb/s więc płynnie mi odświeżało w tym ładnym, zrobionym przeze mnie odzieniu do FireFoxa. Jednakże niestety nie udało mi się złowić kubeczka... inni byli szybsi, za to zwróciłem sobie LFE'sy Cool

Skórka do Mozilli dla członków LFE, jak ktoś sobie życzy:
https://www.getpersonas.com/pl/persona/246140


RE: Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - rajmek126p - 26-10-2010 08:30

no ładny filmik prawie był kubek


RE: Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - michal2612 - 26-10-2010 13:53

Gz! :]


[Zamknięty][Zamknięty]Przebieg Forumowego Restocku z Kubkami :) - Killer - 19-03-2011 10:05

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.