Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam zastosowania dla trafficbota - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Szukam zastosowania dla trafficbota (/Temat-Szukam-zastosowania-dla-trafficbota-155636)

Strony: 1 2


Szukam zastosowania dla trafficbota - DamianXIX - 29-03-2018 08:32

Kupilem trafficbota, niestety strona na ktorej mial dzialac nie jest kompatybilna, bot dziala 24h i pobiera z serverow co 15 minut nowe proxy elite,moze ktos zna strony na ktorych by sie sprawdzil i dal zarobic ?
Szkoda by bylo zmarnowac 30dni na ktore go kupilem
w ramach testu, gwarancja zwrotu w ciagu 7 dni...
niestety nikt na meile nie odpisuje.
Piszcie prosze czy macie zastosowanie dla tego typu programu Wink


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - LukeCash - 01-04-2018 16:33

Jeśli działasz coś na YT to może uda Ci się nabić trochę wyświetleń Smile


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - DamianXIX - 05-04-2018 11:59

Problem w tym ze jutub zmienil sposob zarobku na filmach,wylaczyl adsense na rzecz innej platformy, tym samym zdjal mi zarabianie na filmach


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - Noozer - 05-04-2018 14:14

Raczej koledze chodziło o nabijanie wyświetleń pod filmy typu hacki,generatory itp.


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - DamianXIX - 05-04-2018 16:09

i co mi z tych nabijanych wyswietlen skoro yt nie zaplaci bo przeszli z adsens na co innego i wylaczyli mi mozliwosc reklam w filmach


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - TheKing - 05-04-2018 16:19

No nie wiem, może mógłbyś wybić dany filmik?


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - DamianXIX - 05-04-2018 17:36

ale po co wybijac jakis filmik, jaki w tym sens jezeli nie bede mial za to kasy ?


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - TheKing - 05-04-2018 17:46

Zarabianie na YT to nie tylko AdSense, w sumie AS to jest pewnie mniejszość. Poczytaj forum.


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - azontoo - 05-04-2018 18:04

(05-04-2018 17:36)DamianXIX napisał(a):  ale po co wybijac jakis filmik, jaki w tym sens jezeli nie bede mial za to kasy ?

Zauważ, że część wyników SERPów to filmiki z YT. Masz generator hacków, robisz video... wybijasz je.... masz wejścia na stronę.... > PROFIT Huh


RE: Szukam zastosowania dla trafficbota - maniek250 - 05-04-2018 22:27

Konto na zc od 2014 a typ pyta po co wybijać film na YT Lol