Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Grupa ichimoku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Grupa ichimoku (/Temat-Grupa-ichimoku-155552)

Strony: 1 2


Grupa ichimoku - Tartut - 23-03-2018 19:04

Witajcie,

Kilka dni temu zostałem poproszony o pomoc w nauce strategii ichimoku przez znajomego. Pomyślałem, że podczas pisania w prywatnych wiadomościach cała zebrana wiedza może zginąć. Dlatego postanowiłem stworzyć grupę, gdzie wszytko zostanie odpowiednio zapisane i posortowane. Wczoraj wstając rano doszedłem do wniosku, że taka wiedza może przydać się również innym osobom. Zapraszam więc osoby chętne na dołączenie do grupy.

Co można znaleźć na grupie:
  • filmy, które tłumaczą strategię ichimoku
  • edukację o forex
  • wskaźniki pomagające w tradingu
  • pomoc dotyczącą swoich otwartych inwestycji
  • wsparcie
  • obserwowanie dzienników innych osób
  • i wiele wiecej...

Kim jestem?
Nie napisałem tutaj wielu postów. Znają mnie osoby z forum binarne.com. Tradingiem na forex zajmuję się od ok roku. Natomiast inwestowaniem na opcjach binarnych od 3 lat. Z opcji binarnych zrezygnowałem, bo wolę siedzieć przed monitorem minimum czasu. Smile

Chętnie odpowiem na wasze pytania. Wink


RE: Grupa ichimoku - PremAccHack - 23-03-2018 19:13

" Tradingiem na forex zajmuję się od ok roku. Natomiast inwestowaniem na opcjach binarnych od 3 lat. Z opcji binarnych zrezygnowałem, bo wolę siedzieć przed monitorem minimum czasu. "

Tyle wystarczy wiedzieć o Tobie i nikt nie wejdzie w interesy. A te cały grupy to tylko na refy polują.


RE: Grupa ichimoku - mielony22 - 23-03-2018 22:12

Kolega PremAccHack jest jakis anty do wszystkich czy wstal dzis lewa noga???
Wszystko na temat forexa jest blee i wszystko to scam, mam rozumiec. Hmmm ciekawe...wszyscy sa tylki naciagaczami i poluja na refy. No tak kolejne scamy i hyipy.
Robiac czystki na forum z tematem iML ktory pociagnalem moze wypadaloby usunac wszystkie tematy o tej firmie...i wielki baner dac na forum ZAKAZ iML !!!
Tu kolega mowi o grupie ichimoku...no i tez jest naciagaczem...wiec trzeba go zjechac...jak kiedys uwazalem to forum za cos konkretnego tak po tych zagraniach chyba zmienie zdanie.
A szkoda bo tu zaczynalem swoja przygode z zarabianiem w sieci i chcialem jakos odwdzieczyc sie temu forum...
Moze jeszcze ban poleci za komentarze???


RE: Grupa ichimoku - Erdoi Money - 23-03-2018 22:23

Super ! kojarzę Cię z binarne.com Smile

Chętnie dołączę do grupy aby uzyskać więcej wiedzy na temat forexu


RE: Grupa ichimoku - Ropsont - 24-03-2018 20:28

(23-03-2018 22:12)mielony22 napisał(a):  Kolega PremAccHack jest jakis anty do wszystkich czy wstal dzis lewa noga???
Wszystko na temat forexa jest blee i wszystko to scam, mam rozumiec. Hmmm ciekawe...wszyscy sa tylki naciagaczami i poluja na refy. No tak kolejne scamy i hyipy.
Robiac czystki na forum z tematem iML ktory pociagnalem moze wypadaloby usunac wszystkie tematy o tej firmie...i wielki baner dac na forum ZAKAZ iML !!!
Tu kolega mowi o grupie ichimoku...no i tez jest naciagaczem...wiec trzeba go zjechac...jak kiedys uwazalem to forum za cos konkretnego tak po tych zagraniach chyba zmienie zdanie.
A szkoda bo tu zaczynalem swoja przygode z zarabianiem w sieci i chcialem jakos odwdzieczyc sie temu forum...
Moze jeszcze ban poleci za komentarze???

Nie ma się co unosić. Nie zapominaj, że żyjesz w kraju, w którym obowiązują dwie stałe zasady:
1) To nic, że jest mi źle, ważne że somsiad ma gorzej.
2) Jak czegoś nie rozumiem to to rozpi***ę.

Odnośnie tematu - Polecam tego Pana! Smile Współpracuję z nim od dłuższego czasu na różnych płaszczyznach i mogę zarekomendować, że na pewno naciągaczem nie jest. Smile


RE: Grupa ichimoku - Tartut - 25-03-2018 14:02

(23-03-2018 19:13)PremAccHack napisał(a):  " Tradingiem na forex zajmuję się od ok roku. Natomiast inwestowaniem na opcjach binarnych od 3 lat. Z opcji binarnych zrezygnowałem, bo wolę siedzieć przed monitorem minimum czasu. "

Tyle wystarczy wiedzieć o Tobie i nikt nie wejdzie w interesy. A te cały grupy to tylko na refy polują.
Oceniaj moje wyniki zamiast tworzyć w swojej głowie wyimaginowane wyobrażenia o mnie. Wszystko jest dla ludzi, tylko nie każdy jest w stanie ogarnąć forexa. To, że trafiłeś na kogoś, kto obiecał Ci, że nauczysz się zarabiać na forexie i Cię oszukał to nie moja wina. Miej pretensje do siebie, że wybrałeś złą osobę albo za mało się starałeś. Mam znajomego, który po pół roku od zera zaczął zarabiać na giełdzie, tylko że na początku poświęcał dużo czasu na naukę.
Nie obiecuję, że każdy, kto będzie w grupie zarobi. Rynek raz daje zarobić, a raz nie. Mam transakcje zyskowne i te stratne, najważniejsze, że całościowo jestem na plus. Co do zarzucanych opłat, to dołączenie do grupy, pisanie i udzielanie się w grupie jest darmowe. Tak samo wszystkie narzędzia z których korzystam i które samodzielnie pisał są również darmowe.
Dzięki za rozgłos i podbicie tematu. Wink

(23-03-2018 22:12)mielony22 napisał(a):  Kolega PremAccHack jest jakis anty do wszystkich czy wstal dzis lewa noga???
Wszystko na temat forexa jest blee i wszystko to scam, mam rozumiec. Hmmm ciekawe...wszyscy sa tylki naciagaczami i poluja na refy. No tak kolejne scamy i hyipy.
Robiac czystki na forum z tematem iML ktory pociagnalem moze wypadaloby usunac wszystkie tematy o tej firmie...i wielki baner dac na forum ZAKAZ iML !!!
Tu kolega mowi o grupie ichimoku...no i tez jest naciagaczem...wiec trzeba go zjechac...jak kiedys uwazalem to forum za cos konkretnego tak po tych zagraniach chyba zmienie zdanie.
A szkoda bo tu zaczynalem swoja przygode z zarabianiem w sieci i chcialem jakos odwdzieczyc sie temu forum...
Moze jeszcze ban poleci za komentarze???
Dzięki za wsparcie. Zauważyłem jedną rzecz, im więcej hejterów tym ludzie bardziej interesują się danym tematem. Big Grin Odpisałem na prywatną wiadomość z linkiem do grupy. Wink

(24-03-2018 20:28)Ropsont napisał(a):  
(23-03-2018 22:12)mielony22 napisał(a):  Kolega PremAccHack jest jakis anty do wszystkich czy wstal dzis lewa noga???
Wszystko na temat forexa jest blee i wszystko to scam, mam rozumiec. Hmmm ciekawe...wszyscy sa tylki naciagaczami i poluja na refy. No tak kolejne scamy i hyipy.
Robiac czystki na forum z tematem iML ktory pociagnalem moze wypadaloby usunac wszystkie tematy o tej firmie...i wielki baner dac na forum ZAKAZ iML !!!
Tu kolega mowi o grupie ichimoku...no i tez jest naciagaczem...wiec trzeba go zjechac...jak kiedys uwazalem to forum za cos konkretnego tak po tych zagraniach chyba zmienie zdanie.
A szkoda bo tu zaczynalem swoja przygode z zarabianiem w sieci i chcialem jakos odwdzieczyc sie temu forum...
Moze jeszcze ban poleci za komentarze???

Nie ma się co unosić. Nie zapominaj, że żyjesz w kraju, w którym obowiązują dwie stałe zasady:
1) To nic, że jest mi źle, ważne że somsiad ma gorzej.
2) Jak czegoś nie rozumiem to to rozpi***ę.

Odnośnie tematu - Polecam tego Pana! Smile Współpracuję z nim od dłuższego czasu na różnych płaszczyznach i mogę zarekomendować, że na pewno naciągaczem nie jest. Smile
Dzięki! Też polecam! Big Grin

(23-03-2018 22:23)Erdoi Money napisał(a):  Super ! kojarzę Cię z binarne.com Smile

Chętnie dołączę do grupy aby uzyskać więcej wiedzy na temat forexu
Sprawdź Priv. Wink


RE: Grupa ichimoku - mielony22 - 26-03-2018 11:15

Ja sie nie unosze i calkiem na luzie. Przyzwyczailem sie do oczerniania czegos czego sie nie zna i uwazanie tego za zle. Wiec totalny lajt.
Dzieki Tartut za linka do grupy?


RE: Grupa ichimoku - Łukasz90 - 04-04-2018 18:24

Jestem zainteresowany dołączeniem do grupy.


RE: Grupa ichimoku - LityS - 05-04-2018 10:12

Również jestem zainteresowany dołączeniem do grupy Smile
Jeżeli można to pw.


RE: Grupa ichimoku - Tartut - 05-04-2018 11:55

(04-04-2018 18:24)Łukasz90 napisał(a):  Jestem zainteresowany dołączeniem do grupy.

Poszło


(05-04-2018 10:12)LityS napisał(a):  Również jestem zainteresowany dołączeniem do grupy Smile
Jeżeli można to pw.

Poszło