Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziwny problem z WIFI - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Informatyka (/Forum-Informatyka-121)
+---- Wątek: Dziwny problem z WIFI (/Temat-Dziwny-problem-z-WIFI-155526)



Dziwny problem z WIFI - dudko22 - 22-03-2018 18:10

Witam, mam dziwny problem z WiFi i piszę do Was bo może będziecie mieli jakieś pomysły. Zacznę od początku, kilka dni temu wróciłem do domu, odpaliłem PC lecz nie mogło wyszukać mojego WiFi, poszedłem zresetować router i modem lecz nic to nie dało. Internet łapał jedynie w pobliżu routera, u niektórych domowników pare pokoji obok ale ze słabym efektem. Wpadłem na pomysł wymiany routera na nowy, ponieważ miał już swoje lata, wybór padł na TP-Link WR841N V13, podłączyłem, skonfigurowałem lecz dalej występuje podobny problem... W moim pokoju dalej nie łapie internet, komputer w ogóle nie widzi sieci a telefon czasami, dodam że drugi domownik, który używa telefonu, posiada internet w salonie, gdzie niestety na moim telefonie nie łapie, na laptopie to samo, w salonie łapie. Jeszcze na koniec dodam że na starym routerze, przed tą awarią, internet działał bezproblemowo w każdym pokoju, a po wymianie na lepszy router (dwu-antenowy) nic nie pomaga.. Korzystam z internetu jak i telewizji kablowej. Może to wina modemu? Skończyły mi się już niestety pomysły. Jak ktoś tu dotarł to zachęcam do pomocy i z góry dziękujeSmile


RE: Dziwny problem z WIFI - daveypie - 22-03-2018 18:26

Ja też od kilku dni mam problem z internetem choć korzystam z routera + modem + Play internet bez limitu, przez router wogóle nie działa a jak podłącze modem do komputera to LTE działa przez kilka minut a 3G ledwo co 1 - 2 Mb.