Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Od czego zaczać ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Od czego zaczać ? (/Temat-Od-czego-zaczac-155524)



Od czego zaczać ? - devxgo - 22-03-2018 16:50

Od czego polecacie zacząć ?
Do tej pory zarobiłem:
21$ na adf.ly głównie spam w około 3 miesiące
20 na mylead kilka sms, ivr i PPI
Jutro mam wolny dzień, i chciałbym coś podziałać tylko właśnie co ?
Porobić konta na FB? Pomożecie ?


RE: Od czego zaczać ? - rachman - 22-03-2018 19:35

Od czego zacząć? Od działu poradniki i dzienniki.


RE: Od czego zaczać ? - Hoolig4n - 22-03-2018 22:30

(22-03-2018 19:35)rachman napisał(a):  Od czego zacząć? Od działu poradniki i dzienniki.

Dokładnie. Zresztą czasem z dzienników więcej się dowiesz niż w dziale z poradnikami. Ja polecam znaleźć jakąś konkretną niszę, wymyślić sposób promocji (np. płatna kampania na fb) i jazda z tematem, ale to bardzo ogólnikowo opisałem. Jak masz wolny dzień to przeznacz ten czas na naukę i jazda!


RE: Od czego zaczać ? - Maryśko - 26-03-2018 14:35

Na pewno nie korzystać z ofert facebookowych typu " 100 zł za post na fb " Smile


RE: Od czego zaczać ? - Wojtek574 - 27-03-2018 00:55

Mylead ma dozo ofert zacznij od tego że usiadziesz w fotelu przy kawie i pomyślisz jak dotrzeć do ludzi z daną ofertą. Nikt ci nie powie co masz robić to nie kółko wspólnej adoracji pomyśl sam może wymyślisz coś głupiego nie zadziała ale to nie koniec świata lepiej spróbować niż nic nie robic


RE: Od czego zaczać ? - Muraszczyk - 27-03-2018 04:42

Musisz nauczyć się pozyskiwać ruch w dowolny sposób. Wybierz jakąś dziedzinę, ucz się i skaluj.
Jest to jedyna słuszna droga.

Inwestujesz czas i pieniądze w wiedzę -> rozwijasz się -> jeśli wytrzymasz odpowiednio długo -> $$$ zarabiasz $$$