Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Emulacja Windowsa na VPS z Linuxem? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarządzanie stronami Internetowymi (/Forum-Zarzadzanie-stronami-Internetowymi-358)
+--- Dział: Hostingi i Serwery (/Forum-Hostingi-i-Serwery-359)
+--- Wątek: Emulacja Windowsa na VPS z Linuxem? (/Temat-Emulacja-Windowsa-na-VPS-z-Linuxem-155509)



Emulacja Windowsa na VPS z Linuxem? - vsmortal - 22-03-2018 09:29

Witam. Posiadam VPS z Windowsem, płacę ok 32 euro na miesiąc.

Ten sam VPS z Linuxem kosztuje 12 Euro na miesiąc.

Wiem że można emulować na komputerze z Windows Linuxa i na komputerze z Linuxem emulować Windowsa.


Pytanie czy takie coś można zrobić na VPS'ie?
A jeśli tak to czy każdy usługodawca pozwala na takie zachowanie?

Przyznam sporo bym zaoszczędził na tym.Jerk2 Polak Cebulak!


RE: Emulacja Windowsa na VPS z Linuxem? - vsmortal - 24-03-2018 10:00

Ktoś coś?


RE: Emulacja Windowsa na VPS z Linuxem? - precell - 24-03-2018 12:54

Jakie parametry Cię interesują? Być może lepiej poszukać tańszej oferty, niż emulować windowsa.

Zajrzyj w moją stopkę, może któryś pakiet Cię zainteresuje.


RE: Emulacja Windowsa na VPS z Linuxem? - TheKing - 30-03-2018 12:08

Cena VPS'ów z windowsem to głównie cena licencji.

Na VPS z linuxem da się postawić windowsa, ale wydajność będzie tragiczna, już nie mówiąc o możliwości braku połączenia internetowego.

Teoretycznie na VPS KVM można by przeinstalować linuxa na windowsa, ale znowu kwestie kompatybilności i wydajności.

Nie wiem dokładnie jak wygląda licencjonowanie windowsa, ale niektóre firmy oferują instalacje systemu z Twojego ISO, więc może znalazłbyś coś taniej bez systemu.


RE: Emulacja Windowsa na VPS z Linuxem? - vsmortal - 30-03-2018 12:15

Obecnie używam:
https://contabo.com/?show=vps

VPS L 12euro msc plus windows 19.50 euro co daje niecałe 32 euro na miesiąc.

Używam do xRumera, hrefera, i senuke. Więc nie wiem co to może spokojnie uciągnąć? Teraz mam 12gb ramu.