Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Poradniki i Nisze (/Forum-Poradniki-i-Nisze-392)
+---- Wątek: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki! (/Temat-Get-Paid-2-0-Profesjonalny-Mentoring-od-2015-roku-zawiera-ponad-152-poradniki-155506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - Agnieszk4n - 15-01-2019 22:59

Wykupiłam mentoring w listopadzie ubiegłego roku i mogę po tych 2 miesiącach śmiało powiedzieć ,ze @mysc jest jedynym mentorem ,który przekazuje cała swoja wiedzę i pomaga na 101 % swoich możliwości (a już wiele mentorów "przetestowałam').Pomógł mi przywrócić utracony zarobek na stronie oraz dał wielkie pole do manewru i rozwoju.Przez te 2 miesiące dzięki tej osobie nauczyłam się więcej niż przez 2 lata.Wiem ,że z każdym moim głupkowatym pytaniem mogę się do niego zwrócić a on mi odpowie na nie poważnie a nie jak większość zignoruje albo wyśmieje. Dziękuje za wszystko i szczerze polecam. Smile


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - owenidas - 30-03-2019 13:52

Czytając wszystkie pozytywne komentarze na temat mentoringu, zarówno na tym jak i na konkurencyjnym forum, odniosłem wrażenie, że są to sztuczne efekty działań marketingowych twórcy. Nie na zasadzie publikowania ich z multikont, ale praktyka w stylu - "ok, super, że kupiłeś poradnik, masz tu jakieś ochłapy, a jak chcesz więcej, poleć mnie na forach, napisz jakiś pozytywny komentarz". Chyba każdy z nas kupił w życiu chociaż jedno szkolenie, kurs, - zwał jak zwał - i wie jak wygląda zestawienie opisu promocyjnego z rzeczywistością. Podchodzę z dystansem do każdej takiej inicjatywy, nie oczekuję cudów, bo wiem, że zazwyczaj sprzedaje się połowiczną wiedzę, lanie wody lub spalone sposoby. Na szczęście tutaj srogo się pomyliłem. Mentoring jest zna ko mi ty. Przede wszystkim zawiera konkretną wiedzę. Co prawda nigdy nie interesowałem się zarabianiem w sieci, dlatego pod tym względem każda zawarta tam informacja jest dla mnie czymś nowym. Jednak z moich ogólnych doświadczeń działalności w Internecie jestem w stanie zweryfikować i stwierdzić, że jest to wiedza podparta doświadczeniem i faktami, a nie teorią. Autor zwraca uwagę na najdrobniejsze szczegóły, w umiejętny sposób łączy powiązane ze sobą wątki, informuje o kwestiach pobocznych, kieruje w taki sposób, by wszystko było jasne i klarowne. Informuje o takich istotnych, choć nie dla każdego oczywistych, kwestiach jak przewaga własnej strony, bloga nad kontami w social mediach nad którymi nie mamy pełnej kontroli. Osobiście zdawałem sobie tego sprawę, jednak doceniam tak szczegółowe podejście.
Zdecydowałem się na zakup, bo mam wszystko, by zacząć tworzyć własne e-produkty. Mam wiedzę na określone tematy, niszę, narzędzia i możliwości, by wykonać to w sposób profesjonalny. Potrafię stworzyć dowolną stronę, ale nie miałem wiedzy jak zapakować swój produkt. Nie wiedziałem co zrobić, by wyjść z nim do ludzi, pokazać się, sprawić, by potencjalni klienci dowiedzieli się o nim. Jestem umiarkowanym optymistą w tych sprawach, dlatego nie roztaczam wokół siebie wizji, że za tydzień zarobię pierwszy tysiąc ze sprzedaży. Chociaż docelowo chciałbym osiągać wysokie zyski, bo wiem, że jest to możliwe. Nabyłem wiedzę, która pomoże mi to osiągnąć. To dla mnie duży komfort psychiczny w tworzeniu swoich kursów, dlatego że nie będę błądził i marnował czasu na zastanawianie się, czy moje działania marketingowe są poprawne.
Jest to prawdopodobnie najlepsza kupiona wiedza jaką kiedykolwiek udało mi się nabyć. O cenie nawet nie wspominam, bo jest śmiesznie niska. Autor włożył w to dużo pracy i każda zarobiona złotówka należy mu się bez żadnego ale. Uwierzcie mi, że ludzie zarabiają w sieci ogromne pieniądze na swoich materiałach. Nie mówię tu o znanych blogerach, ale o osobach, o których pewnie nikt tutaj nie słyszał. Bez żadnego zaplecza. Skoro oni mogą... Teraz czas na mnie.


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - ErgePL - 03-07-2019 08:15

Polecam każdemu! Wink


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 152 poradniki! - Kazzei - 28-10-2019 20:03

Informacje zawarte w mentoringu są zarówno dla początkujących jak i dla użytkowników bardziej zaznajomionych z tematem zarabiania w sieci. Moja własna inicjatywa nauki oraz zebrana wiedza w mentoringu przyczyniły się do mojego sukcesu w pozycjonowaniu strony internetowej. Dlatego, dzięki Mysc! Życzę samych sukcesów! Powoli do przodu!


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 152 poradniki! - sir.jacoo - 31-01-2020 22:40

@mysc - priv


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 152 poradniki! - azontoo - 26-03-2020 06:37

nieKrótko i nieTreściwie. ?

Bardzo polecam mentoring mysca. 

Adam podchodzi do tematu odpowiedzialnie i merytorycznie. Po zakupie dostępu nie zlewa Cię, czas odpowiedzi to zazwyczaj 1 dzień. Nie rzadko w moim przypadku były to trudniejsze problemy techniczne i razem je rozwiązaliśmy. Ponadto Adam jest również dobrym doradcą. Sam będąc na pewnym rozdrożu wahałem się pomiędzy kilkoma opcjami. Adam nie zadecydował za mnie. Ale kilkukrotnie, chyba przez 2-3 tygodnie podrzucał mi różne argumenty pokazując różne warianty, scenariusze. Jak dojrzałem do podjęcia decyzji to wspiera teraz mnie w sytuacji gdy tego potrzebuje. A pisze narazie często bo chce wykorzystać jego wiedzę / lewar która jest spora. 
Także mentoring Adama to nie tylko suche zrób to i tamto a kasa spłynie, ale również doradztwo strategiczne w zakresie wyboru nisz, sposobów monetyzacji czy kreatywnego podejścia do szeroko rozumianego marketingu. Sam zaczął od mentoringu lanserka i kupiłem niedawno drugie szkolenie już samego Mysca.


POLECAM azontoo ?


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 152 poradniki! - luksed - 26-03-2020 21:37

W mentoringu jestem od końca grudnia 2019r. i po krótkim zapoznaniu się z tematem zacząłem zarabiać od drugiego dnia jako kompletny laik. Mój brak wiedzy powoduje wiele barier na drodze, ale mentor dzielnie i cierpliwie wszystko tłumaczy. Konsekwentnie małymi kroczkami brnę do przodu, a dla mentora nie ma błahych pytań. Odpowiedzi są udzielane merytorycznie i poparte konkretnymi przykładami, screenami, zdjeciami co osobiście mi pomaga. Nie ma również pytań które pozostają bez odpowiedzi. Cały mentoring + hosting i 3 domeny zwróciły mi się w 1,5 miesiąca a teraz to już tylko czysty zysk. Nie pozostaje mi nic innego jak polecenie mentoringu mysc'a kolejnym osobom.


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 152 poradniki! - Hybrid1990 - 27-03-2020 20:29

Otrzymałem dostęp do mentoringu/poradnika pozycjonowania Lanserka w ramach wystawienia recnenzji i podpisuję się pod niżej wymienionymi faktami:
  • mentoring pozwoli ogarnąć szeroki temat pozycjonowania stron www oraz filmów na YouTube nawet laikowi, poradnik jest bardzo przystępny,
  • mnóstwo wiedzy, podzielonej na 19 głównych subtematów, w dużej części unikalnej, czyli takiej której nie znajdziemy nigdzie indziej,
  • dostępne w poradniku sposoby wyszukiwania nisz oraz autorskie Landing Page'e, pozwalają na pełny start zarabiania przez internet,
Widziałem już wcześniej kilka poradników dot. pozycjonowania z płatnych źródeł i poradnik Lanserka bije je na głowę jeśi chodzi o praktyczność, także jeśli ktoś już miał wcześniej do czynienia z tego typu treściami i się spalił, to tutaj tego efektu mieć nie będzie.
Do tego darmowe aktualizacje i pomoc Lanserka/mysca, więc odpowiedź na pytanie - czy ten mentoring jest wart swojej ceny - brzmi: tak.




EDIT: W dniu 23.11.2020 ze względu na brak aktywności i wynikającą z tego niemożliwość spełnienia oferty mentoringu świadczonego przez Lanserka - sprzedaż została wyłączona, a mentoring do odwołania wycofany z oferty Get paid 2.0.
Wszyscy klienci Lanserka, zostali dodani do Mentoringu Vasakiego, który bazuje na tej samej podstawie, ale jest rozwijany niezależnie.
Recenzja opisuje także Mentoring Vasakiego.



RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 152 poradniki! - squallzz - 15-08-2020 19:16

Witam, raczej nie udzielam się często na forach - ale tutaj muszę jednak zabrać głos Smile. Jeżeli chodzi o zarabianie przez internet jestem i byłem zielony Tongue. Zakupiłem mentoring w ciemno - ponieważ mentorzy z różnych serwisów odpowiadają raz na pare dni albo niekonkretnie. Tutaj akurat kupując dostęp do Get paid mamy pewność że każda wiadomość jest konkretna i na temat, samo forum (nie wiem czemu taki tani dostęp ) zawiera masę informacji które pomogą nawet laikowi. Z całym sercem polecam Smile. Współpracujemy niedługo - większość czasu zajęło mi projektowanie strony żeby była znośna Big Grin ( Pozdrawiam MySc Tongue) . Jako ktoś totalnie zielony nieznający się na tym mogę podesłać mój " tydzień z mentoringiem" Smile

https://ibb.co/9wKH93N Może wynik nie jest imponujący ale tak jak mówię - na niczym się nie znałem Big Grin z dnia na dzień dzięki poradą mysc, leady rosną Smile


RE: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki! - Hubcio9 - 02-04-2021 09:18

Witam, interesuje mnie mentoring ero i portali randkowych. Czy oprócz wykupienia mentoringu, są jeszcze jakieś kwoty inwestycji? I czy jak ktoś jest w tym zielony to jaka jest szansa na realny zarobek?