Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Poradniki i Nisze (/Forum-Poradniki-i-Nisze-392)
+---- Wątek: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki! (/Temat-Get-Paid-2-0-Profesjonalny-Mentoring-od-2015-roku-zawiera-ponad-152-poradniki-155506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - azzaz - 11-11-2018 00:58

Moim zdaniem największym plusem całego mentoringu jest bezpośredni kontakt z mysciem i konsultacje na pw. Sam od dłuższego czasu mam zarówno mentoring od sms, jak i inne. Najbardziej wartościowe poradniki to imo właśnie te dotyczące mini stron. Kierując się tymi poradnikami jak i dłuższą rozmową z mysciem na pw udało mi się finalnie stworzyć stronę www. z której jestem naprawdę zadowolony. Nie pochwalę się nią tutaj no bo ten tego(nisze się cenią Jerk ) ale jest to jedna z lepszych stron jakie kiedykolwiek zrobiłem. Zarobkami się na razie nie pochwalę bo to długoterminowy projekt, ale dostałem już chyba z 7 różnych wiadomości na maila(instagrama nie liczę tam jeszcze więcej). Odnośnie propozycji współpracy z innymi twórcami w internetach. Wcześniej mi się to nie zdarzało raczej więc chyba stronka jest przekonująca jak już ktoś na niej posiedzi Wink Największym plusem jest dla mnie tutaj kontakt z mysciem i możliwość rozmowy, pytania o porady na każdy temat to nie jest tak, że dostaje się tylko dostęp do forum i ,,radź se sam" Wink


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - Ezekielo - 12-11-2018 00:02

Posiadam Mentoring od Mysc'a już dobre półtora roku i muszę powiedzieć, że to była jedna z najlepszych inwestycji jakiej dokonałem od długiego czasu.

- Człowiek wykupujący mentoring, nie dostaje poradnika - a dostęp do ponad 100 poradników.
- Mysc zawsze odpowiada na pytania.
- Zawsze można założyć wątek na jego platformie i ktoś z użytkowników chętnie pomoże.
- Nawiązałem ciekawe współpracę, które zaowocowały większymi zarobkami
- Płaci się raz, a korzysta cały czas.

Naprawdę, po dłuższym zastanowieniu nie mogę znaleźć jakichkolwiek zastrzeżeń co do prowadzenia mentoringu.

Dzięki zainwestowanej stówce z groszami ponad rok temu, dzisiaj nie muszę męczyć się w pracy i zarabiać na kogoś innego. Mam wolność wyboru.
[Obrazek: 30dni.png]


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - klocuchfakty - 13-11-2018 23:01

Zastanawiam się nad kupnem mentoringu do afiliacji. Warto na dzień dzisiejszy? Smile


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - mysc - 14-11-2018 01:11

@[klocuchfakty] - mentoring nie jest poradnikiem PDF, który się otrzymuje. Mentoring to dostęp do ponad 100 poradników - które stale udoskonalam i aktualizuję. Nie ma tak, że kiedyś było warto - a teraz już nie, bo zawartość się zmienia. Opłata jest jednorazowa, dostęp otrzymuje się na zawsze. W miarę zadawania pytań przez członków mentoringu (odpowiedzi na wszystkie pytania staram się zawierać w tekstach podstawowych - i tak od 3 lat :>), poradniki stale się rozszerzają.

Pozdrawiam!


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - patttson - 29-11-2018 14:28

Polecam Tongue
Najlepszy na rynku Wink


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - Jacuss - 04-12-2018 11:02

Czy jak nigdy nie zarabiałem na SMS to da radę coś "ruszyć" z tego poradnika?


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - mysc - 04-12-2018 13:38

(04-12-2018 11:02)Jacuss napisał(a):  Czy jak nigdy nie zarabiałem na SMS to da radę coś "ruszyć" z tego poradnika?

Każdy mentoring jest przygotowany tak by można było zaczynać od zera Smile


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - Marcins1996 - 04-12-2018 16:25

A jeżeli nie miałem do czynienia z stawianiem stron i tych wszystkich rzeczy z nimi związanych (skrypty, SEO) to jestem w stanie zarobić czy muszę najpierw nauczyć się programować strony żeby się za to zabierać ? ps. wiem że strony można robić bez programowania ale czy to dobre rozwiązanie...


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - marek_____ - 04-12-2018 16:33

Ja mam trochę dziwne pytanie, ale czy w poradnikach są opisane jakieś sposoby na początkowy zarobek szeroko pojętym spamem (miejsca/metody itp.) bez posiadania własnego zaplecza w postaci stron www/profili social media?


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - mysc - 05-12-2018 17:10

(04-12-2018 16:33)marek_____ napisał(a):  Ja mam trochę dziwne pytanie, ale czy w poradnikach są opisane jakieś sposoby na początkowy zarobek szeroko pojętym spamem (miejsca/metody itp.) bez posiadania własnego zaplecza w postaci stron www/profili social media?

@[marek_____] - tak, jak najbardziej Smile Jest wiele metod których można używać bez posiadania żadnego zaplecza. JEDNAK najstabilniej jest tworzyć własne strony, a tych metod używać do ich reklamowania Smile


(04-12-2018 16:25)Marcins1996 napisał(a):  A jeżeli nie miałem do czynienia z stawianiem stron i tych wszystkich rzeczy z nimi związanych (skrypty, SEO) to jestem w stanie zarobić czy muszę najpierw nauczyć się programować strony żeby się za to zabierać ? ps. wiem że strony można robić bez programowania ale czy to dobre rozwiązanie...


@[Marcins1996] - tak jak wyżej.. najstabilniej jest tworzyć własne strony, a innych metod używać do ich reklamowania Smile Jednak.. no można nie mieć stron i opierać się na innych metodach, można Smile

Stawianie stron ("mini-strona") na wordpressie wyjaśniam w poradnikach od a do z Smile Kwestie techniczne także - śmiało możesz od tego zacząć. Do wordpressa nie potrzeba umiejętności programowania.. ale warto się uczyć htmlu, żeby móc edytować samodzielnie szablon. Nie na wszystko znajdzie się wtyczka Smile