Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Poradniki i Nisze (/Forum-Poradniki-i-Nisze-392)
+---- Wątek: Get Paid 2.0 - Profesjonalny Mentoring od 2015 roku - zawiera ponad 152 poradniki! (/Temat-Get-Paid-2-0-Profesjonalny-Mentoring-od-2015-roku-zawiera-ponad-152-poradniki-155506)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - Ezekielo - 10-08-2018 15:39

(09-08-2018 19:31)jarekxD napisał(a):  Mógłby któryś z nabywców poradnika nt. programów afiliacyjnych zrecenzować go lub pochwalić się wynikami?

Jestem posiadaczem 2 poradników od Mysc'a i jeszcze nigdy nie spotkałem się z takim podejściem do "klienta", jakie dostałem od niego. Dzięki jego pomocy, mogłem zająć się wyłącznie zarabianiem w internecie i potraktować to jako swoją pracę. Jeżeli sumiennie przyłożysz się do działania i nie będzie to słomiany zapał, bardzo szybko zwróci Ci się gotówka, którą włożyłeś w zakup poradnika. Działając przez ok. rok czasu udało mi się zarobić kwotę zamieszczoną w obrazku poniżej. Bez zastanowienia kupiłbym je ponownie! Smile
[Obrazek: zarobek.png]


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - Shadecaster2 - 04-09-2018 11:24

ktoś jeszcze coś powie na temat poradnika Big Grin? Myśle nad poradnikiem do promowania gier oraz portali randkowych i w programach afilacyjnych. Ktoś korzysta poleca?


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - mateusz68 - 04-09-2018 19:15

(04-09-2018 11:24)Shadecaster2 napisał(a):  ktoś jeszcze coś powie na temat poradnika Big Grin? Myśle nad poradnikiem do promowania gier oraz portali randkowych i w programach afilacyjnych. Ktoś korzysta poleca?
Osobiście polecam oba poradniki. Nie żałuję zakupu. Uważam, że to jedna z lepszych inwestycji w moim życiu. Big Grin Wszystko bardzo dobrze opisane i co najważniejsze jeżeli masz jakiś problem/pytanie zawsze możesz napisać na PW do @mysc i otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź. Jeżeli masz chociaż trochę chęci i zapału do pracy zarobisz $$ wydane na poradnik w bardzo szybkim czasie.


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - mysc - 01-11-2018 16:56


Potwierdzam pełną aktualność oferty w listopadzie 2018. Zapraszam serdecznie (także do zapoznania się z ofertą usług Get paid 2.0)!


[Obrazek: Bez_nazwy_1.png]



RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - vbjq - 10-11-2018 09:54

Spory czas temu zakupiłem poradnik: Kompleksowy Mentoring SMS/IVR z elementami PPI/PPA (CPL/CPS/CPI)
Wiadomo wycisnąłem z niego trochę grosza, koszty na pewno się zwróciły z dużą nawiązką, lecz już wtedy sporo metod z poradnika było całkowicie wypalonych. Ostatnio postanowiłem wrócić do tego poradnika by przypomnieć sobie co nie co, odświeżyć wiedzę, i powiem wam że poradnik jest już wypalony i nie powinien być sprzedawany. Cena 139 zł? Za co za darmową wiedzę która jest już na tym forum i po części sam ją udostępniłeś? Bardzo nie spodobał mi się również fakt że po niedługim czasie od zakupu Twojego poradnika wstawiłeś jego część od tak publicznie na forum..
Nie wiem jak się mają Twoje inne poradniki lecz zakup tego całkowicie odradzam, czasy jego świetności już dawno się skończyły.


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - mysc - 10-11-2018 12:31

Cytat:
[Obrazek: Bez_nazwy_1.png]


Powyższa dniówka (poprzedni post) jest zrobiona w 100% na sms'ach. Metody promocji w założeniu nie moga być wypalone - wypalają się nisze, a tych w tym poradniku nie udostępniam. Udostępniona na forum część jest niewielka w stosunku do ogółu poradników prezentowanych w mentoringu. - tylko najważniejsze poradniki w tym mentoringu dot. mini-stron. - są warte znacznie więcej niż 139zł.

Każdemu członkowi mentoringu odpowiadam na pytania tak długo, jak długo będzie je zadawał. Oprócz poradników tematycznych - klienci dostają również dostęp do poradników z zakresu: social media, wordpressa i innych - ogólnych. 139zł to cena nadwyraz niska w stosunku do otrzymywanej wartości - oraz możliwości. W dodatku opłata jest jednorazowa, a dostęp stały - co widzisz po sobie, dołączałeś ponad rok temu.


Dzięki za opinię, ale moim zdaniem totalnie nie odpowiada rzeczywistości. Sprawia wrażenie przypadkowej, napisanej bez zastanowienia, byleby tylko napisać.

Do mentoringu masz dostęp ponad rok, a opinię wystawiłeś dopiero teraz - w dodatku sugerujesz, że mentoring w całości składa się z wiedzy dostępnej na forum, co jest nieprawdą. Dlaczego i w jakim celu? Proszę o udowodnienie powyższej tezy lub edycję komentarza. To jest zniesławienie.


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - EfectiveWork - 10-11-2018 17:06

Współpracuje z myscem kilka miesięcy i moja opinia jest następująca... Zawartość, która otrzymujemy jest wartościowa i świetnie opisana. Każda osoba bez problemu będzie w stanie pojąć zawartość wiedzy. Bardzo dużym plusem jest bezpośrednia pomoc od mysca, który doradza w każdej kwestii. Ja nie żałuję swojej inwestycji i do dzisiaj rozwijam projekt który mam nadzieję przyniesie mi w perspektywie przyszłości spore zyski. Ja szczerze polecam jego usługi.


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - emix - 10-11-2018 17:50

Również współpracuje z mysc'em juz kilku miesięcy, wcześniej zarabiałem korzystając z wiedzy ogólnodostępnej w internecie.
Progres jaki zrobiłem korzystając z mentoringu jest niewyobrażalny nie tylko jeżeli chodzi o zarobki ale również o podeście do zarabiania. Support praktycznie 24/h, bardzo obszerna wiedza oraz niespotykane zaangażowanie ze strony mentora.
Ocena 10/10


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - Hoolig4n - 10-11-2018 18:07

I ja też muszę tutaj polecić mysc'a. Gość pomaga dosłownie ze wszystkim czego nie rozumiem, a w jego grupie jestem już ponad rok. Niestety póki co mam dostęp tylko do SMSów, ale na dniach to zmienię. Złego słowa naprawdę nie można powiedzieć.


RE: Profesjonalny Mentoring - rozwijany od 2015 roku, zawiera ponad 108 poradników! - romxk - 10-11-2018 20:16

W ekipie mentoringu Getpaid jestem od miesiąca, wiedza w nim zawarta jest jak najbardziej wartościowa i aktualna.Zacząłem od portali i gier, przez ten okres jednego miesiąca udało się zarobić ponad 1500zł, a wiem, że mogłem dać z siebie wiele więcej co na pewno przełożyłoby się na wynik Wink Gorąco polecam, i wracam do zgłębiania wiedzy świeżo wykupionego działu SMS Huh