Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adsense problem z wyświtlaniem - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Adsense problem z wyświtlaniem (/Temat-Adsense-problem-z-wyswitlaniem-155504)



Adsense problem z wyświtlaniem - kochamkesz - 21-03-2018 17:13

Hej mam taki problem, że nie na wszystkich moich podstronach pojawiają się reklamy. Witryna ma ponad 900 wpisów, wszędzie kody wklejone tak samo jeżeli chodzi o tekst. Główna w sidebarze i w nagłówku tez nie wszędzie działa. Jednym słowem wyświetla się kiedy chce. Jak to naprawić bo dużo tracę na konwersjo bo osoba wchodząc bezpośrednio na podstronę nie widzi reklam, mimo, że teoretycznie wszystko jest poprawnie wklejone. Witryna staż ok 2msc. Adsense zaakceptowało bez problemu jakieś 1,5msc wstecz.

Ktoś coś ?


RE: Adsense problem z wyświtlaniem - PanCaro - 21-03-2018 20:52

Może po prostu akurat nie ma ciekawych reklam do wyświetlenia? Ty możesz nie widzieć reklam a inny widzi. Podeślij link na pw.
Też może być mało treści.


RE: Adsense problem z wyświtlaniem - kochamkesz - 23-03-2018 09:49

Ok, może być to spowodowane tym, że wyrzucam reklamy, które kompletnie nie pasują ? Zatwierdziłem 150, a odrzuconych mam ponad 300. Niestety ale nie widzę sensu wyświetlania np. reklamy garnków w niszy typowo męskiej.


RE: Adsense problem z wyświtlaniem - PanCaro - 23-03-2018 12:33

Bez sensu to co robisz. Pogrzeb głębiej w panelu adsense Wink
za 2 miesiące możesz mieć z 150k reklam i co? będziesz przeklikiwał?


RE: Adsense problem z wyświtlaniem - kochamkesz - 23-03-2018 13:57

tzn ? co mam wygrzebać Tongue


RE: Adsense problem z wyświtlaniem - kochamkesz - 08-04-2018 19:57

Problem z wyświetlaniem minął. Jednak dziś miałem dziwną sytuację. Wchodzie sobie o godz 12 a tam 8 klików za niecałe 2zł. Wchodzę ok 13 a tam wisi niecała złotówka i cofnięto mi kliki o 50%. O co kaman ? W ciągu tyg nie mam czas śledzić więc nie widziałem podobnej sytuacji, a dziś takie coś, czyżby google też yebie na klikach ? facepalm


RE: Adsense problem z wyświtlaniem - Janina - 14-06-2018 18:41

(21-03-2018 17:13)kochamkesz napisał(a):  Hej mam taki problem, że nie na wszystkich moich podstronach pojawiają się reklamy. Witryna ma ponad 900 wpisów, wszędzie kody wklejone tak samo jeżeli chodzi o tekst. Główna w sidebarze i w nagłówku tez nie wszędzie działa. Jednym słowem wyświetla się kiedy chce. Jak to naprawić bo dużo tracę na konwersjo bo osoba wchodząc bezpośrednio na podstronę nie widzi reklam, mimo, że teoretycznie wszystko jest poprawnie wklejone. Witryna staż ok 2msc. Adsense zaakceptowało bez problemu jakieś 1,5msc wstecz.

Ktoś coś ?

Hej!,

Czy słyszałeś o sieci, która płaci więcej czym Google Adsense?

Jestem Janina, oficjalna przedstawicielka SetupAd w Polsce. Obecnie aktywnie próbujemy wejść na ten rynek i szukamy partnerów / el. stronic , w których moglibyśmy umieszczać naszą reklamę.

Język strony jest zupełnie nieistotny (tak jak w przypadku reklam AdSense, lepsze kraje mają wyższy CPM).

Nasza strona to setupad.com

A teraz trochę więcej o nas:

Działamy na zasadzie header-bidding (możesz znaleźć więcej na youtube). W swojej sieci mamy złączone ponad 20 różnych sieci reklamowych (w tym Google AdSense a dokładniej Google Ad Exchange, więcej o tym tutaj - https://blog.ezoic.com/adsense-vs-google-ad-exchange /) W ten sposób odfiltrowujemy najgorsze reklamy, i na zasadzie aukcionu pomagamy el.stronom zarabiać więcej. Zazwyczaj co najmniej 20-30%, czasami nawet do 70%.

Nasze reklamy są w pełni zgodne ze standardami Google, nie ma wyskakującego okienka ani czegoś nieautoryzowanego, które mogłoby zaszkodzić dla pozycji Google.
Akceptujemy także el.stronicy filmów online w naszej sieci reklamowej.

Jak wycisnąć więcej niż Google Adsense?

Jesteśmy siecią reklamową łączącą wszystkie inne sieci reklamowe w jedną. W ten sposób odfiltrowane są nisko płatne reklamy. W te sieci jest podkluczony i Google AdSense. To wychodzi znacznie więcej niż z jednej sieci. Łączymy coraz więcej sieci, dlatego konkurencja o pozycję banera tylko się wzmacnia, a cena rośnie. Rynki zagraniczne mają większy impuls niż w Polsce, ponieważ tam jest więcej dostępnych sieci reklamowych.
Jeśli masz jakie pytania, napisz prywatną wiadomość.