Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? (/Temat-HomePay-pl-Opinia-Uwaga-Scam-Zagrozenie-Upadlosc-155498)

Strony: 1 2


HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Admin - 21-03-2018 12:05

Heja,

post kierowany do klientów http://homepay.pl czy ewentualnych osób którzy poszukują pośrednika w płatnościach online, wielu moich znajomych czy partnerów z branży (także z zarabiam.com) prawdopodobnie padło ofiarami ze strony homepay.pl. Zalegają oni z płatnościami na co najmniej kilkaset tysięcy złotych ( ͡° ͜ʖ ͡°) sytuacja dotknęła każdego znanego mi użytkownika homepay.


[Obrazek: ceo8r2U.png]

Pieniążki od za ostatnie miesiące nie zostały wypłacane i uprawiana jest powszechnie znana w takich sytuacjach spychologia i granie na czas..
Informacje od oddziału pomocy mówią o zmianie prezesa spółki i urlopie głównej księgowej - co wygląda na ucieczkę z tonącego statku. Obawiam się że serwis już dawno tracił płynność finansową i niestety powtórzy się sytuacja z platnosci-online.pl, gdzie spółka zbankrutowała i wmawiając o inwestorze, zewnętrznym finansowaniu złożyła wniosek o upadłość.

Jeśli ktoś korzysta i ma lub nie ma problemów z dochodzeniem swoich zarobionych pieniążków niech doda swoje 3 grosze w temacie. Sam chciałem przestrzec użytkowników Naszego forum przed ewentualnymi problemami.


RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Admin - 21-03-2018 12:10

Aktualne oświadczenie hotpay:

Cytat:SZANOWNI PARTNERZY FIRMY HOMEPAY SP. Z O. O.
W niniejszym oświadczeniu chciałbym przekazać Wam oficjalne informacje na temat bieżącej sytuacji firmy i perspektyw dalszej współpracy.

Z dniem 1 marca 2018 r. firma została przejęta przez nowego właściciela, który powołał na stanowisko nowego prezesa zarządu pana Stanisława Filipa Wyganowskiego.

W chwili wydawania tego oświadczenia, informujemy, że zgodnie z zawartą umową poprzedni zarząd spółki zobowiązany był do niepodejmowania jakichkolwiek decyzji finansowych, natomiast nowo powołany zarząd analizuje wnikliwie sytuacje finansową spółki i rozpoczyna realizację swoich zobowiązań. W tym miejscu chciałbym rozwiać wszelkie wątpliwości i zakończyć spekulacje, rozpowszechniane m.in. w Internecie. Wszyscy Partnerzy otrzymają należne im środki finansowe.

Jestem świadomy, że wielu z Was jest zaniepokojonych bieżącą sytuacją i dlatego pragnę uspokoić wszystkich Partnerów firmy Homepay - nie zaprzestaliśmy działalności, nie ogłosiliśmy upadłości, nie mamy problemów z płynnością finansową, ZUS ani komornik nie zajęli nam kont, a wszelkie tego typu informacje były kłamliwe i służyły jedynie oczernianiu firmy lub dawaniu upustu negatywnym emocjom, które nasza postawa sprowokowała.

Działalność firmy Homepay, na chwilę obecną, jest kontynuowana i liczymy, że nadal będziemy mogli cieszyć się Partnerstwem, owocnym dla obu stron.



RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - makecash - 21-03-2018 12:37

Mam tam kilkaset zł do wypłaty, lecz teraz obawiam się, że nie wypłacą...a
Jak ktoś dostanie $ niech da znać Cool


RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Czaq - 21-03-2018 12:40

No ale jest oswiadczenie. Nie wygląda mi to na upadlosc Wink


RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Admin - 21-03-2018 13:04

(21-03-2018 12:40)Czaq napisał(a):  No ale jest oswiadczenie. Nie wygląda mi to na upadlosc Wink

Oświadczenie dodali wczoraj/dziś a zaległości w wypłatach są od niemal 2 miesięcy Wink wiec pytanie czy nie jest to kolejna gra na czas Smile


RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Admin - 20-06-2018 09:38

chyba miałem racje: http://homepay.pl/

Unable to connect to MySQL server hpay_user@bazadanych


RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Lajkus - 20-06-2018 15:13

Ewidentna gra na czas, byle jeszcze pociągnąć.. Jakoś nigdy nie miałem do nich zaufania.


RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Admin - 20-06-2018 15:57

przy wyłączonej stronie już ciężko nawet mówić o grze na czas Tongue


RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Kryspin - 20-06-2018 16:09

U mnie strona działa.


RE: HomePay.pl - Opinia - Uwaga! Scam? Zagrożenie? Upadłość? - Admin - 20-06-2018 16:40

(20-06-2018 16:09)Kryspin napisał(a):  U mnie strona działa.

a faktycznie masz racje, wstała Smile