Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com (/Temat-ZAPISY-Czwarty-ZLOT-uzytkownikow-Zarabiam-com-155496)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 13-05-2018 10:53

Mały spoiler mający na celu pozwolić Wam na odpowiednie przygotowanie (wygodne buty, nie szpilki czy klapki, a jak już ktoś chce szpilki lub kuboty to niech adidasy lub tenisówki zabierze Tongue) się do ciekawej atrakcji jaką będzie hardcore paintball w Kielcach (25~min drogi od ośrodka trzeba będzie dojechać, ale że większość autami to nie będzie problemu). Wybrałem dalszą ale lepszą lokalizację (można było w samym ośrodku ale tam teren na to słaby):

Poligon paintballowy w Brudzowie k. Kielc
Brudzów ul. Wichrowa, 26-026 Morawica

Dwa niezależne pola - ponad 40 000m^2 powierzchni. Największy obiekt, od 7 lat ciągle rozwijany. Gościom oddają do dyspozycji dwa pola, na których mogą toczyć się niezależne rozgrywki oraz zabezpieczoną altankę wraz z grillem:
poligon pełen drewnianych przeszkód, okopów oraz opon
pole leśne, gdzie osłonę stanowią drzewa, a za każdym pniem może kryć się przeciwnik

http://paintballhardcore.pl/brudzow.html


[Obrazek: altana.jpg]
[Obrazek: zima.jpg]
[Obrazek: las.jpg]

Atrakcja będzie w pełni darmowa dla wszystkich uczestników zlotu, tu jeszcze raz ukłony i podziękowania w stronę sponsorów Smile


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - PawelC - 14-05-2018 09:50

Ja nie dam Rady przyjechać Więc moge komuś oddać miejscówke Big Grin


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 14-05-2018 10:09

(14-05-2018 09:50)PawelC napisał(a):  Ja nie dam Rady przyjechać Więc moge komuś oddać miejscówke Big Grin


(08-05-2018 13:28)robinhood666 napisał(a):  
(08-05-2018 11:43)Admin napisał(a):  Jeśli mylead przygarnie kogoś do domku który zamówili to myślę że jeszcze się pomieścimy Tongue dopytam ich Smile

dzięki, daj znać Smile

@[robinhood666]
idealna okazja dla Ciebie, wyślij Pawłowi stówkę i podmienię jego na Ciebie na liscie, nie będzie przez to stratny i każdy skorzystaSmile


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - yazir - 14-05-2018 12:47

Jest paintball a nie będzie @[Kiljan] ehh jestem zawiedziony Sad


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - robinhood666 - 14-05-2018 13:50

(14-05-2018 10:09)Admin napisał(a):  
(14-05-2018 09:50)PawelC napisał(a):  Ja nie dam Rady przyjechać Więc moge komuś oddać miejscówke Big Grin


(08-05-2018 13:28)robinhood666 napisał(a):  
(08-05-2018 11:43)Admin napisał(a):  Jeśli mylead przygarnie kogoś do domku który zamówili to myślę że jeszcze się pomieścimy Tongue dopytam ich Smile

dzięki, daj znać Smile

@[robinhood666]
idealna okazja dla Ciebie, wyślij Pawłowi stówkę i podmienię jego na Ciebie na liscie, nie będzie przez to stratny i każdy skorzystaSmile


dzięki za info ale jednak się nie wybiorę, wpadł mi inny plan w tym terminie


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Karczu - 14-05-2018 15:20

(11-05-2018 14:34)Admin napisał(a):  Wybacz, że dalej nie masz informacji, ale po rozmowie z myleadem skończyło się na wiadomości "dam Ci znać" i od 3 dni już cisza. Generalnie to już żałuje że w ogóle godziłem się na możliwość, aby można było zapłacić prywatnie za domek bo komiczne sytuacje wychodzą, gdzie czuje się zobowiązany spytać czy będzie dla nich to jakikolwiek problem aby ktokolwiek z zapisanych przenocował w tym domku, a oni sami decyzji z miejsca nie potrafią podjąć i potrzebują na to czasu...
sorki. Sad

Na pierwszym zlocie z.com z dwóch na których byłem, wylądowaliśmy chyba 7-8 osób w domku 4-osobowym (2 łoża małżeńskie). Jedno zajęła para, na drugim leżało najebanych 4 chłopa, z czego jeden w nogach. Ja obok na plażowym leżaku wygięty w taki sposób, że do dziś mnie w plecach łupie na zmianę pogody. I to był zlot i integracja Lol


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Mauorycy - 14-05-2018 20:47

(14-05-2018 15:20)Karczu napisał(a):  
(11-05-2018 14:34)Admin napisał(a):  Wybacz, że dalej nie masz informacji, ale po rozmowie z myleadem skończyło się na wiadomości "dam Ci znać" i od 3 dni już cisza. Generalnie to już żałuje że w ogóle godziłem się na możliwość, aby można było zapłacić prywatnie za domek bo komiczne sytuacje wychodzą, gdzie czuje się zobowiązany spytać czy będzie dla nich to jakikolwiek problem aby ktokolwiek z zapisanych przenocował w tym domku, a oni sami decyzji z miejsca nie potrafią podjąć i potrzebują na to czasu...
sorki. Sad

Na pierwszym zlocie z.com z dwóch na których byłem, wylądowaliśmy chyba 7-8 osób w domku 4-osobowym (2 łoża małżeńskie). Jedno zajęła para, na drugim leżało najebanych 4 chłopa, z czego jeden w nogach. Ja obok na plażowym leżaku wygięty w taki sposób, że do dziś mnie w plecach łupie na zmianę pogody. I to był zlot i integracja Lol

[Obrazek: Bxc8AHM.png?1]


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - Admin - 16-05-2018 10:17

Przyklepałem ten paintball na 12:00 na sobotę jakieś 40 min drogi tam jest, liro - nie pośpisz niedźwiedziu Jerk więc kierowcy w piątek niech nie zrobią całkowitego KO, abyśmy mogli tam dojechać Big Grin
Myślę że czas odpowiedni, wcześniej nie rezerwowałem bo już na pewno część nie wstałaby, a później też by się nie dało bo już też porezerwowane terminy Tongue pogramy, 2-3 godziny wrócimy to akurat coś zjeść i można znów popić Smile


Cześć budżetu przeznaczyłem też na śniadanie dla Was w ośrodku (2 czerwiec), aby przed paintballem można było zregenerować siły, oczywiście nasze słynne najlepsze na świecie tosty które są nierozłącznym elementem każdego zlotu również będą serwowane Big Grin


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - MyLead.pl - 16-05-2018 14:34

(11-05-2018 14:34)Admin napisał(a):  Wybacz, że dalej nie masz informacji, ale po rozmowie z myleadem skończyło się na wiadomości "dam Ci znać" i od 3 dni już cisza. Generalnie to już żałuje że w ogóle godziłem się na możliwość, aby można było zapłacić prywatnie za domek bo komiczne sytuacje wychodzą, gdzie czuje się zobowiązany spytać czy będzie dla nich to jakikolwiek problem aby ktokolwiek z zapisanych przenocował w tym domku, a oni sami decyzji z miejsca nie potrafią podjąć i potrzebują na to czasu...
sorki. Sad

Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi, lecz czekaliśmy na sygnał od osób, które uczestniczyły w konkursie i były zainteresowane obecnością na zlocie. Jednocześnie nie chcieliśmy rzucać słów na wiatr Wink

Najważniejsze jest jednak to, że mamy w domku jeszcze miejsce, także gorąco zapraszamy - wszyscy się pomieścimy Cool


RE: [ZAPISY] Czwarty ZLOT użytkowników Zarabiam.com - PawelC - 16-05-2018 15:16

No nic Big Grin jak cos to piszcie jak ktos chce jechac za mnie Big Grin