Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ (/Temat-Dolacz-do-grupy-earnerow-Zacznij-zarabiac-155455)

Strony: 1 2


Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - danoneksss - 19-03-2018 12:59

Cześć!
Wpadłem na pomysł, aby utworzyć grupę earnerów, czyli osób, które będą wspólnie starały się zarabiać przez internet.
Jak powszechnie wiadomo "w kupie siła" Big Grin

Wymagania:
- Nie jest to oferta mentoringu. Jeśli chcesz uzyskać dostęp do grupy musisz mieć jakieś doświadczenie z zarabianiem online.
- Posiadanie chęci do pracy oraz woli dzielenia się przemyśleniami z innymi użytkownikami grupy.
Użytkownicy nie wnoszący nic do społeczności będą usuwani z grupy!
- Kreatywność
- Wolny czas
- Znajomość języka angielskiego (bez tego będziesz miał ciężej)
- Dostęp do grupy jest oczywiście bezpłatny, o ile spełnisz warunki Smile

Chcę dołączyć do grupy, co zrobić?
- Napisz do mnie PW.
- W wiadomości napisz coś o swojej przygodzie z zarabianiem, czy już wcześniej zarabiałeś czy nie.
Zarzucenie screenem zarobków też by nie zaszkodziło Smile
- W ciągu 24h, a pewnie nawet wcześniej otrzymasz ode mnie odpowiedź.
- Jeśli uznam, że jesteś odpowiednią osobą, otrzymasz dostęp do grupy na discordzie.

Ok, jestem zainteresowany - jak sobie wyobrażasz te zarabianie w grupie?
Już śpieszę z wyjaśnieniami Smile
Na ten moment mój plan jest taki: bierzemy pod lupę metodę zarobkową z tego forum lub innego i każdy zaczyna według niej działać.
Jeśli ktoś na jakimś etapie ma problem (lub wszyscy) staramy się go rozwiązać tak aby robić $!
Myślę, że z grubsza każdy wie o co chodzi. "Co dwie głowy to nie jedna"
Raczej celować będziemy w metody, które mają dać zysk dosyć szybko - maksymalnie w ciągu kilku dni.
Dlatego też nie jest to oferta dla osób całkowicie zielonych w temacie zarabiania.
Nikt nie będzie się skupiał na podstawach.

Na początek chcę, aby grupa liczyła maksymalnie 5 osób. Ma to ułatwić komunikację oraz zapobiegać konkurencji.
Ja jestem jedną (Big Grin), więc zostają 4 wolne miejsca.
W przyszłości możliwe jest zmniejszenie lub zwiększenie liczby członków grupy.

Wydaje mi się, że ten post wyszedł zbyt oficjalnie i restrykcyjnie Big Grin
Nie bójcie się napisać nawet jeśli macie niewielkie doświadczanie, ale nikt nie będzie Was uczył podstaw!
Jeśli zbierze się odpowiednia liczba osób możemy zacząć zarabianie już jutro!

Żeby nie być gołosłownym wrzucam sygnaturkę z jednego serwisu, w którym zarabiam.
[Obrazek: 5.png]


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - patrolpxd - 19-03-2018 21:30

Myślę, że taka grupa przyda się żeby weryfikować skuteczność metod ale też wskaże jakąś drogę Smile
Podanie złożyłem, zobaczymy jak to będzie Jerk2


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - pspsga - 23-03-2018 17:17

Ile wolnych miejsc jeszcze zostało? Wink


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - danoneksss - 26-03-2018 19:56

@[pspsga]
Coś się znajdzie Wink
Napisz pw


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - broofie - 26-03-2018 22:13

"Na ten moment mój plan jest taki: bierzemy pod lupę metodę zarobkową z tego forum lub innego i każdy zaczyna według niej działać.
Jeśli ktoś na jakimś etapie ma problem (lub wszyscy) staramy się go rozwiązać tak aby robić $!
Myślę, że z grubsza każdy wie o co chodzi. "Co dwie głowy to nie jedna"

A przypadkiem nie po to jest to forum i mozliwosc wypowiadania sie w temacie?


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - danoneksss - 27-03-2018 05:45

Zgadza się, służy do tego forum Smile
Jednak działalność w grupie nie jest chyba zabroniona Tongue


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - TheKing - 30-03-2018 11:48

Sorry, ale zbierasz earnerów 'z doświadczeniem', a sam nic o sobie nie napisałeś. Dałeś sygnaturkę z 4k i co to ma udowadniać?


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - danoneksss - 30-03-2018 12:05

@[TheKing]

Po pierwsze, nikt nikogo do dołączenia nie zmusza Smile
Po drugie, w mojej sygnaturze jest link do mojego dziennika pracy, który chyba udowadnia, że nie jestem świeżakiem.


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - TheKing - 30-03-2018 12:27

@[danoneksss] Jeżeli zaczynałeś dziennik w 2016 i podsumowujesz go dając screena 4k, to niezbyt to zachęca.
(I wydawało mi się, że wcześniej nie widziałem linku do Twojego dziennika w sygnaturze, ale mniejsza o to)

Cytat:nikt nikogo do dołączenia nie zmusza
Ale nie każdy też to jakoś przeanalizuje, bo dla mnie wygląda jak wygląda. Jakbyś szukał ludzi żeby się podpiąć.

Ale oczywiście to tylko moje zdanie i mogę się mylić Smile


RE: Dołącz do grupy earnerów! Zacznij zarabiać $$$ - danoneksss - 30-03-2018 12:30

Link do dziennika oczywiście był cały czas Smile

Jeżeli zaczynałeś dziennik w 2016 i podsumowujesz go dając screena 4k, to niezbyt to zachęca.
Cytat:Żeby nie być gołosłownym wrzucam sygnaturkę z jednego serwisu, w którym zarabiam.