Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dodawanie znajomych na facebooku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Dodawanie znajomych na facebooku (/Temat-Dodawanie-znajomych-na-facebooku-155446)



Dodawanie znajomych na facebooku - jemm - 18-03-2018 22:12

Witam, jeśli założę 20 kont fb, które zweryfikuje przez tel i będe dodawać codziennie z nich po 50 zaproszeń do znajomych, logując się w trybie chrome incognito to nie wyłapię bana?

nie będe dodawac grup, spamowac, tylko dodawac znajomych i wrzucac od czasu do czasu cos na moja tablice an tych kontach.


RE: Dodawanie znajomych na facebooku - radek0389 - 18-03-2018 22:25

Na jednym IP? Jeśli tak to moze być podejrzane i wskoczą weryfikację.


RE: Dodawanie znajomych na facebooku - jemm - 18-03-2018 22:29

Tak na 1 IP, wyskoczą?


RE: Dodawanie znajomych na facebooku - danoneksss - 19-03-2018 18:37

Prawdopodobnie wyskoczy weryfikacja.
Logiczne rzecz biorąc, 20 kont logowane jedno po drugim nie wygląda na działanie normalnego użytkownika.


RE: Dodawanie znajomych na facebooku - Zaperr44 - 19-03-2018 22:25

Mi jak konto zablokowali i chciałem założyć drugie to od razu weryfikacja wyskoczyła i błąd przy zakładaniu kolejnym więc watpię czy na 1 to zrobisz Tongue


RE: Dodawanie znajomych na facebooku - imadlo - 19-03-2018 22:44

Z dwoma czy trzema kontami z jednego IP nie powinno być problemu, natomiast przy tak dużej ilości na pewno potrzebne jest zmienne IP, wtedy bez problemów można dodawać sobie 50 znajomych i więcej dziennie na jedno konto.


RE: Dodawanie znajomych na facebooku - Mistax - 20-03-2018 22:59

Tryb samolotowy i udostepnienie neta z telefonu wystarczy. Po każdym koncie znów wlaczasz i wlaczasz tryb samolotowy I masz inne ip