Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Serwis PPC (CPC) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Serwis PPC (CPC) (/Temat-Serwis-PPC-CPC-155373)



Serwis PPC (CPC) - pspsga - 16-03-2018 15:49

Cześć!

Ostatnio znalazłem sposób by małym kosztem zyskiwać ruch z portali społecznościowych. Początkowo podpiąłem MyLead pod ten sposób, jednak ludzie niestety nie byli chętni jeszcze by skorzystać z jakieś oferty CPA lub CPL, mimo kilkuset wyświetleń oferty.

Dlatego zwracam się do Was (w większości bardziej doświadczonych earnerów) z pytaniem. Czy możecie polecić jakiś serwis posiadający w swoich usługach PPC (fajnie by było gdyby stawka minimalna wynosiła chociaż te 3gr za click)?

Z góry dziękuję za pomoc! Smile

Pozdrawiam!


RE: Serwis PPC (CPC) - radek0389 - 16-03-2018 18:23

Masz na myśli reklamy kontekstowe? Czy chciałbyś sam wklejać konkretny baner wybranej kampanii?
Jeśli to pierwsze, to jest AdSense, adkontekst i jeszcze trochę się znajdzie. Natomiast w drugim przypadku, będzie trudniej coś znaleźć, ponieważ sieci odchodzą w kampaniach display'owych od rozliczenia w cpc.


RE: Serwis PPC (CPC) - pspsga - 16-03-2018 18:27

Raczej o to 2 mi chodziło :/


RE: Serwis PPC (CPC) - radek0389 - 16-03-2018 20:57

To z tym będzie problem. Jestem obecny w wielu sieciach i gdzieś od 2 lat, kampanii CPC jest jak na lekarstwo. A jak się już pojawią, to często w wąską tematykę serwisów.
Możesz założyć konto na nettafiliation i tradetracker i coś starać się upolować, ale w zasadzie, skoro interesuje cię cpc, to ja nie wiedzę problemu aby podpiąć reklamę kontekstową, ale ustawić aby wyświetlały się tylko banery a nie linki tekstowe i tyle. Stawka na pewno będzie korzystniejsza niż zadowalające cię 3 gr.


RE: Serwis PPC (CPC) - Początkujący - 24-03-2018 01:37

Jeśli chcesz bić kasiorę na reklamach CPC, to buduj bazę mailingową Idea
Z takiej bazy 100K można wyciągnąć 10K zł miesięcznie.
Jakbyś już miał tą bazę albo pomysł na to, to zapraszam do współpracy.