Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szkolenia Fraktal Trader - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Forex (/Forum-Forex-340)
+--- Wątek: Szkolenia Fraktal Trader (/Temat-Szkolenia-Fraktal-Trader-155364)

Strony: 1 2 3


Szkolenia Fraktal Trader - pewue - 16-03-2018 01:25

Witam!

Zainteresowałem się tematem Forexa dość niedawno i stąd moje pytanie do bardziej doświadczonych. Od czego zacząć? Jakieś poradniki, książki, które wprowadzą mnie w podstawy? Myślałem nad jakimś szkoleniem i nie chciałem iść tam "na golasa".

A co do szkoleń... Czy ktoś z forumowiczów miał styczność z firmą pt. "Fraktal Trader"? Co sądzicie w ogóle o takich szkoleniach i co nt. szkoleń prowadzonych przez tę firmę? Proszę o wszystkie informacje, które mogą się przydać. Myślę, że pomogą nie tylko mi. Smile


RE: Szkolenia Fraktal Trader - mielony22 - 16-03-2018 08:01

Jeśli chodzi o moje zdania, totalnego laika, który z forexem ma do czynienia od września/października.
Książki to uważam że na pewno "W transie inwestowania" Marka Douglasa. I szczerze wiecej nic nie przeczytałem ;p Dlaczego? O tym w dalszej części Wink
Uważam, że główną i decydującą cechą na rynku jest Twoja psychika. Polecam kanal Trading Jam SESSion, a głównie filmik "Piramida Tradera" oraz "O Tradingu, overtradingu i hazardzie czyli o uwodzicielskiej stronie rynku" ( czy jakos tak on sie nazywal).
Co do nauki podstaw to, każdy powie Ci coś innego - Rafał Zaorski powie Ci, że liczy się goły wykres i cena; ktoś inny powie, że nie ma nic lepszego niż AT lub średnie kroczące albo inne Ichimoku. Tu każdy musi odnaleźć swój styl.
Dlaczego nie przeczytałem więcej książek? Dużo naprawde jest w necie. Po za tym odkad zacząłem działać na forex jestem na platformie iMarketsLive - podstawy + dostep do praktykow + narzedzia. I tyle reklamy ;p
Co do szkolen Fraktala - mam dwóch znajomych którzy odbyli takie szkolenie - przepraszam, odbyli szkolenie wstepne/podstawowe czy jak to tam nazwac. Koszt chyba jakies 300zl z tego co pamietam, i szkolenie w sumie nie wnoszące nic, bo obaj wylądowali u mnie w iML ;p Kolejne szkolenie to juz koszt okolo 5-6 tys bodajze - ale jesli naprawde bedziesz zdecydowany to moge zapytac o konkrety.
Osobiście uważam, że szkoleniowiec to teoretyk, a nie praktyk - wiec czego może Cie nauczyc ??? Tego co jest w ksiazkach ? Sorry bardzo ale przy odrobinie samozaparcia i systematyczności sam to odnajdziesz.
To moje zdanie i moj pkt widzenia, pozdrawiam Wink


RE: Szkolenia Fraktal Trader - Resick - 16-03-2018 09:39

Nie ma szkoleniowca w Polsce,który zarabiałby więcej pieniędzy Z RYNKU niż ze szkoleń.Tak jak napisał mielony22 to są teoretycy.Żaden ze szkoleniowców nie pokaże Ci swojego statementu(hostorii transakcji),nie trudno się domyślić dlaczego.Też polecam TJS i filmiki na kanale YTB.Czytaj książki i zacznij od małego depozytu.Nauczysz się zarabiać na małym to zacznij wtedy zwiększać.Prawdopodobnie,jeśli wytrzymasz.dojście do regularnych zarobków może Ci zająć kilka lat nawet,a na pewno nie dasz rady w pół roku.


RE: Szkolenia Fraktal Trader - pewue - 16-03-2018 12:08

Panowie, bardzo dziękuję za pomoc i odpowiedzi. Chętnie dowiedziałbym się więcej o iML. A co do szkoleniowców teoretyków - Fraktal Trader mają bodajże 3 stopnie szkolenia i na którymś z nich przez dwa dni traduje się na żywym rynku wraz ze szkoleniowcem. Jeśli ktoś nie wie o czym mówię to chętnie poszukam filmików/postów na fb, gdzie o tym mówią. Jeśli szkolenie miałoby mieć taki format to co o tym myślicie? Wink


RE: Szkolenia Fraktal Trader - mielony22 - 16-03-2018 13:28

o iML zapraszam do tematu o Akademii forex - http://zarabiam.com/Temat-Akademia-edukacyjna-FOREX-juz-w-Polsce-151067?page=6 na tej stronie jest opis iML, a jak chciałbyś wiedziec wiecej to zapraszam na PW lub na FB.
3stopnie szkolenia, ale tak jak mowie, cena za drugi etap to juz w tysiacach.
W tej cenie zdecydowanie wole iML bo masz wtedy dostep na prawie rok. Więc moim skromnym okiem za powiedzmy 6 000pln co bardziej sie oplaca??? 2dni intensywnego szkolenia czy 10 miesiecy dostepu do platformy edukacyjnej z narzedziami???
Tu i tu nie dostaniesz gwarancji ze zarobisz miliony, ale koszta zdecydowanie na +++ dla iML.
aha zapomnialem powiedziec, w iML masz ponad 130h edukacji tygodniowo, na żywym rynku. Więc to zdecydowanie więcej niż Fraktal miałby Cię szkolić przez 48h non stop.


RE: Szkolenia Fraktal Trader - pewue - 16-03-2018 14:35

Pamiętaj, że nie zawsze tańsze oznacza lepsze, zazwyczaj wręcz przeciwnie. Smile

PS. Chyba jestem tradycjonalistą beka, wolę pójść i posłuchać kogoś live. Nie zrozum mnie źle, ale chciałbym z tego wynieść nie tylko sygnały do wejścia, ale i wiedzę, a nauka w domu przy pdfach i filmikach idzie mi słabo.

PS2. Oczywiście jeśli ktoś ma coś na ten temat do powiedzenia to chętnie poczytam. Nawet jeśli uważacie, że moje podejście jest nie takie. PO TO PYTAM! Smile


RE: Szkolenia Fraktal Trader - mielony22 - 16-03-2018 17:56

(16-03-2018 14:35)pewue napisał(a):  Pamiętaj, że nie zawsze tańsze oznacza lepsze, zazwyczaj wręcz przeciwnie. Smile

PS. Chyba jestem tradycjonalistą beka, wolę pójść i posłuchać kogoś live. Nie zrozum mnie źle, ale chciałbym z tego wynieść nie tylko sygnały do wejścia, ale i wiedzę, a nauka w domu przy pdfach i filmikach idzie mi słabo.

PS2. Oczywiście jeśli ktoś ma coś na ten temat do powiedzenia to chętnie poczytam. Nawet jeśli uważacie, że moje podejście jest nie takie. PO TO PYTAM! Smile

W galerii masz moje screeny z tego tanszego rozwiazania. Nie sa to kokosy ale powoli buduje regularne wygrane. To po pierwsze.
Po drugie - to nie pdfy i filmiki, ale live'y gdzie mozesz dopytac o wszystko - jedyna bariera na ta chwile to j.angielski.
Po trzecie - pytasz więc odpowiadam Wink
Ps. zawsze w ciągu 7 dni mozesz zrezygnować i po wysłaniu mejla masz zwrot kosztów za wykupiony pakiet. Fraktal oferuje coś takiego ??? Wątpie.
Każdy ma swoje podejście wiec nie przejmuj sie swoim Big Grin Po to jest forum by wymienić się opiniami Wink
Pozdrawiam!!!


RE: Szkolenia Fraktal Trader - kozzaq - 16-03-2018 18:44

Byłem i szczerze raczej nie polecam, złapiesz tam co prawda podstawowe informacje na temat świec i układów, ale jest wiele niespójności i wręcz wprowadzania w błąd uczetników. Jedna z osób prowadzących szkolenie była święcie przekonana, że pieniądze maja pokrycie w złocie...


RE: Szkolenia Fraktal Trader - Resick - 17-03-2018 11:01

Zamist wydawać 6 k PLN na szkolenie to otwórz rachunek realny i wpłać 50 pln i graj.Ucz się sam.Szkoda czasu i pieniędzy na szkoleniowców.Wartościowe materiały masz na TJS i na YTB.


RE: Szkolenia Fraktal Trader - pewue - 17-03-2018 14:32

I uważacie, że oglądając YT i TJS, grając i ucząc się na błędach, jestem w stanie dojść do czegoś w tej płaszczyźnie? Ewentualnie skorzystać jeszcze z tych narzędzi od iML?