Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce (/Temat-Droga-od-nieudacznika-do-Sam-nie-wiem-czego-chce-155262)

Strony: 1 2


RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce - ggusiaja - 12-03-2018 21:21

Głowa do góry, więcej wiary w siebie, dużo pacy i myślę, że Twój trud się opłaciSmile Za to, że wierzysz w karmę Duży PLUSSmile

PowodzeniaBig Grin


RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce - dzemba - 13-03-2018 01:53

Nie oszukuj, siebie i nas, Ty nie chcesz znaleźć pracy, nie wierzę, że przez pół roku nic nie znalazłeś, to jest niemożliwe. Można na początku iść do pracy gdziekolwiek, do sklepu, na budowę, czy choćby odwiedzić urząd pracy, tam na pewno coś by było, ale co ja tam wiem, lepiej marudzić.

Na początku pracowałem za 1300 PLN, byle tylko złapać doświadczenie i nie siedzieć na dupie, teraz jak idę na rozmowę o pracę zaczynam ją od stawki 3000+ bo mam co zaoferować w zamian. Ba, ja to jeszcze pikuś, mam kumpla co do pierwszej roboty prawie dokładał (900 PLN), a teraz ma około 5 koła, przy niepełnym etacie. I nie trzeba na to pracować nie wiadomo ile lat, moja kariera zawodowa i kumpla to dwa i pół roku.

Powiem nawet więcej i Ty możesz mieć te kilka tysięcy, tylko trzeba wyjść z dziupli i zacząć działać.


RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce - KamilR94 - 13-03-2018 14:37

@[dzemba] To zapraszam pod ukraińską granice, do miejscowości ktore jest oddalone o 50km od miasta powiatowego, miasto powiatowe 20 tys osób gdzie na jedno miejsce pracy przypada z 10 chetnych. Za 1300 to u nas głowy rodzin pracują po 10lat i traktują to jakby złapali Pana Boga za nogi a że dużo mają chętnych to wybierają najczęściej miedzy 28-35 rokiem życia. Jeśli mieszkasz w mieście wojewódzkim na pewno inaczej to wyglada i możesz afiszować to doświadczenie, a nas by Cie wyśmiali i podziękowali. Powiesz żeby zmienić miejsce zamieszkania, mam to w planach ale narazie jestem uziemiony ze względu na sprawy rodzinne, jeśli wkrótce się poprawią oczywiscie ze się wyprowadzę lub wyjadę zagranice. A tym czasem muszę szukać pracy tutaj.

Dziś byłem we wszystkich okolicznych firmach, zostawiłem ładne CV, które tworzyłem 3 godz.

Teraz robiłem burze mózgów wypisałem aż 5 pomysłow na zarabianie hajsu w necie. I zaraz zacznę je realizować. A nawet wpadłem na 1 pomysł na niewielką działalnośc gospodarcza.


RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce - dzemba - 13-03-2018 15:27

(13-03-2018 14:37)KamilR94 napisał(a):  @[dzemba] To zapraszam pod ukraińską granice, do miejscowości ktore jest oddalone o 50km od miasta powiatowego, miasto powiatowe 20 tys osób gdzie na jedno miejsce pracy przypada z 10 chetnych.

Moje miasto powiatowe nie jest wiele większe, nie mieszkałem w nim tylko na wiosce spory kawałek od niego, a bezrobocie w nim nie jest sprawą pomijalną.

(13-03-2018 14:37)KamilR94 napisał(a):  Za 1300 to u nas głowy rodzin pracują po 10lat i traktują to jakby złapali Pana Boga za nogi a że dużo mają chętnych to wybierają najczęściej miedzy 28-35 rokiem życia.

To dziwne bo u mnie za mniej niż 1,5k to nawet Ukraińcy nie chcą pracować.

(13-03-2018 14:37)KamilR94 napisał(a):  Jeśli mieszkasz w mieście wojewódzkim na pewno inaczej to wyglada i możesz afiszować to doświadczenie, a nas by Cie wyśmiali i podziękowali.

Tak, teraz mieszkam, ale 20 lat nie mieszkałem i nie widzę w tym problemu. I myślę, że by nie wyśmiali mojego doświadczenia.

(13-03-2018 14:37)KamilR94 napisał(a):  Powiesz żeby zmienić miejsce zamieszkania, mam to w planach ale narazie jestem uziemiony ze względu na sprawy rodzinne, jeśli wkrótce się poprawią oczywiscie ze się wyprowadzę lub wyjadę zagranice. A tym czasem muszę szukać pracy tutaj.

Dokładnie tak, jeżeli masz skończone więcej niż gimnazjum to się przeprowadź.

PS. Miałeś nie marudzić Big Grin
PSS. Nie życzę Ci źle, ale twój dziennik nie napawa czytającego optymizmem Tongue


RE: Droga od nieudacznika do... Sam nie wiem czego chce - KamilR94 - 13-03-2018 15:36

To go nie czytaj Lol